Hepsievcil

Kuş Forumları > Güvercinler

Mesaj Ekle

ya bu kadar pahalı güvercin mi olur arkadaşlar

merhaba arkadaşlar geçenlerde hatırlarmısınız bilmem ama ben mesaj atmıştım yaz aylarında 9 veya üstü uçan güvercin lazım diye. sağolsun bir arkadaşta bana cevap yazmıştı bende var diye bana ulaşabileceğim numara veremişti bende aradım görüştüm ama bu aradığım özellikte olan güvercinler bende ve bulunduğum ilde var dedim yani istersem burda da bulabilirim sadece değişiklik olsun başka illerin güvercinide olsun diye düşündüm neyse uzatmadan arkadaşı aradım kardeş fiyatları ne olur dedim 2 tane alırsam bana ne dedi biliyormusunuz ya inanılmaz bir şey ya yemin edeyim ki şu an kullandığım arabayı o fiyata belki veremem tam 2 tanesine 4.500 milyon ya birde benim hatrım için 4 milyar olurmuş ya bunun neresi hobi ya ya bu tam ticaret halini almış ya 2 tane güvercin nasıl olurda 4 milyar olur akıl var mantık var ya ben arkadaşın kuşlarının değerini düşürmek istemem ama arkadaşlar kurban bayramlarında hani o büyük iş adamları olur deve keserler inanın bu kadar pahalı değildir develer ya ya neyse arkadaşlar zaten o günden sonra o tür ilanlar bırakmadım siteye ve bir daha da bırakmam.

img

emperar

19 yıl 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

9 ve üzeri ucanın anlamını acarmısın? eger bu her sefere geliste attigi takla ise. 20 - 25 sefer yapiyorsa, 2 saat civari ucuyorsa, net ve uzun fisekliyorsa yere yakin geliyorsa az söylemiş. Alp http://www.sebabci.com

img

alp4

21 yıl 6 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

emperar;
Her kor satıcının, bir kor alıcısı vardır..
Adamlar o fiyatlara o kusları almasaydı, satanlarda o kadr yuksek fiyat vermezdi ;)

img

jixx

19 yıl 4 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

YA ARKADAŞLAR ÖYLE SAÇMA BİŞEY OLURMUYA 4 MİLYARA KUŞMU OLUR ONA OKADAR PARA VERENİN YA ÇOK PARASI VARDIR YADA AKLI YOKTUR. İSTEYEN OLURSA BENDE İSTENİLEN KUŞLARIN HEMEN HEMEN HER RENGİ MEVCUT KUŞUNA GÖRE O PARANIN ÇOK ÇOK DÜŞÜK FİYATLARINA VERİRİM . MERAKLI ARKADAŞLARA.

img

oskarr

18 yıl 11 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Alp arkadaşım o fiyata kuş olmaz.. benzer kuşlar bende de var. satmadığım gibi o fiyatı söyleyen arkadaşlardan da uzak dururum..  arkadaşın dediği zaten 9 saat civarı uçan kuş!

www.taklaciguvercin.com

sayın emperar arkadaş gerçekten bir güvercine o kadar para verilez hepimizin çoluk çocuğunun rızkı var müşteri çıkmayınca zaten elinde patlayacaktır nerede olduğunuzu bilmiyorum ama Antalyadan alma şansınız varsa ben size bir çift hediye edeyim 2-3 saat uçar sefer yapar miski ayna kuyruk. Pirim yaptırmayan böyle cambazlara.....

img

mehmetozaslan

19 yıl 3 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

alp agbi önce tesekkürler.sonra herkes haddini bilsin.benim kuslarım 40 sefer yapıyor,2,5 minare fişekliyor.kuyruklarınıda yere sürtüp kalkıcak.9 saat uçtuğuna garanti veriyorum.ben ankaradayım.izlemek görmek isteyen varsa hemen gelsin.garantili.kümesim açık.festivallere hazırlıyorum.gelip izlemek isteyen varsa gelsin izlesin.24 saat beklerim.herkesin kuşu kendine değerli.tel:05359813151 isteyene kümesine kus uçurulur.

Mehmet kardes,
ama alıcılar bu kadar yuksek fiyatlara almasalar satıcılarda bu kadar yusek fiyatlara satamazlar..
Bende daha once 3 milyara -  4,5 milyara kuslar gordum.. 
ama herkezin besledigi miskilere benziyordu.. Yavrularına 150-200 ytl diyorlar anne baba 4 milyar.. Ne alaka dedim? yavruları tepe duzgun degil dedi, yani bi tepeden bu kadar fark ediyorsa.. Bazıları köseyi donuyor demektir..

img

jixx

19 yıl 4 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mesajımda yazdığım cambaz lafı biraz ağır oldu galiba kusura bakmasın kimse..

img

mehmetozaslan

19 yıl 3 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ