Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tarantula Bakımı

Mesaj Ekle

Çekirge konservesi

Merhaba Arkadaşlar Çekirge konservemizi satışa hazır hale getirmiş bulunmaktayız.Kullanım alanları :Kuş,Kaplumbağa,Kurbağa,Kertenkele,Trantula,Bukalemun,İguana ve diğer tüm sürüngenler ile birlikte Balık ve balık tutma yemi olarak kullanılmaktadır.İlgileniyorsanız lütfen irtibat kurunuz. E.Serdar Baki 0532 277 92 00 0232 877 77 07

merhaba ben taha size şu an ulaşamıyorum ama en yakın zamanda bayağı bir alacam bu arada konserve derken nasıl biraz bilgi veriri misiniz [email protected]

img

taha51

18 yıl 9 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba taha daha fazla bilgiyi sitemizden alabilirsin. www.sbgrasshopper.com segiler s.baki

Asil bey merhaba sana ulaşamıyorum beni aramısın lütfen. www.sbgrasshopper.com S.Baki

Merhaba Taha Numuneleri aldın denedin ama sonuçlarını arkadaşlarada duyurman lazım,,değilmi.. sevgiler Serdar Baki

Merhaba Bugün babanla konuştuk ve trantulanın çekirgeleri afiyetle yediğini öğrendim ve açıkcası öncelikle sürüngenini besliyebildiğimiz için çok sevindim.Görüşmek üzere her zaman yardıma hazırım.Babana selam. www.sbgrasshopper.com Serdar baki

ben sızın konservelerden aldım.fakat konserve acıldıktan sonra buzdolabında saklıyor olmama ragmen kuflendı.bıryerde bı hata mı yaptım normal olmasa gerek kuflenmesı???

img

nazgul

18 yıl 5 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba nazgul Kutu hiç açılmadığı takdirde 2 yıl ömrü vardır ürünün.Açıldıktan sonra 1 hafta içinde kullanılacaksa buzdolabında ,,yok daha fazla süre içinde kullanılacaksa mesela2 ile 6 hafta arasında gibi mutlaka buzdolabının dondurucusunda ve plastik kapağı kapatılarak saklanmalı ve evcilinize verilmeden önce vereceğiniz adet kadarı çıkarılıp buzu iyici çözüldükten sonra verilmelidir.Sonuçta aldığınız ürün 100 % doğal bir et ürünüdür ve uzun süreli bekletmelerde mutlaka dondurucuya konulmalıdır. Saygılarımla www.sbgrasshopper.com Serdar Baki

Merhaba Arkadaşlar Çok yakında kendi sitemizdede parekende yurtiçi satışımız başlıyacaktır.Yurt içindeki fiyatları kontrol altına almak için bu uygulamaya başlama kararı aldık.Şu andada email ile sipariş edebilirsiniz. Saygılarımla www.sbgrasshopper.com Serdar Baki

Merhaba Arkadaşlar Ürünümüz İstanbul Mısır Çarşısında Köşk Akvaryum tarafından satılmaya başlanmış ve çok büyük bir başarı elde etmiştir.Nihayi tüketicilere çok az kar payı koyarak satan ve çok faydalı ve doğal olan ürünün gerçekten tanınması için çaba sarfeden ve ticari bir kazanç düşünmiyen ,sadece ihracat yapan ve yıllardır sıkıntılara göğüs geren firmamıza yardım amacı güden Köşk Akvaryuma saygılarımızı sizin nezdinizdede bildirmekten kıvanç duyarım.. Serdar Baki www.sbgrasshopper.com NOT Ayrıca 1 Levent teki Volkan Pet Market özellikle kediler tüm sürüngenler kuşlar ve su kaplumbağaları ile etçil akvaryum balıkları için satışlara başlamıştır..