Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi İlanlar

Mesaj Ekle

satılık yeni doğacak siyam yavruları

15 gün sonra doğacak safkan siyam yavrularını kaçırmayın. anne baba safkan olup ırkının tüm özelliklerini taşımaktadır. ayrıca baba 2006 hollanda kedi güzeli seçilmiştir. kaçırılmayacak yavrular istanbul 0545 934 82 33

img

evcilkedi

16 yıl 2 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende yavru siyam kedisi arıyorum doduklrında irtibata geçelim gerçekten siyam kedisi arıyorum 1 aydan beri ama yavru bulamadım

img

aslis84

16 yıl 1 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slmlar parayla mı satmayı düşünüyosun ??

img

erenozturk

16 yıl 1 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

EVT ÜCRETLİ OLACAKLAR

img

evcilkedi

16 yıl 2 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben de dişi bir siyam yavrusu istiyorum. senelerce siyam kedisi baktım. yavrularımız oldu. çılgın annemiz yaramazlık yapmak için apartmanın çatısına çıkıyordu. bir gece gitti ve geri gelmedi. ne yazık ki cansız bedenini eşim bulduğunda ben ilk çocuğuma hamileydim. 2 çocuğuma da oğluşum abilik yaptı. 10 yaşına geldiğinde, birden rahatsızlandı. haftalarca uğraştım. serumlar ilaçlar ama ne yazık ki onu da böbrek yetmezliğinden kaybettim. kedisiz yapamıyorum. sizin yavrular doğana kadar bulamazsam mutlaka sizden almak isterim. bana lütfen [email protected] adresinden ulaşın.

img

ceyda_p

16 yıl 1 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, Yavrular ile ilgileniyorum.533 239 61 55 nolu telefondan arayabilirmisiniz.Ben size dönüş yaparım

img

keskinkeskin

16 yıl 1 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ