Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

İguanalar İçin Önerebileceğiniz d2 vitaminli ilaç

Arkadaşlar, İguanam için önerebileceğiniz d2 vitaminli bir ilaç var mı? Söylerseniz sevinirim. İyi günler, Saygılar.

img

kemal128

19 yıl 7 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam kemal128, calcadıne granülde aradığın herşeyi bulursun d2,mineral,kalsiyum ve gerekli herşey bu ilacın kullanımını daha önce yazmıştım eczanelerde bulabilirsin bebekler içindir,,,snakehunter,,,

en iyisi calcıdıne granül eczaneleri ararsan bulursun

img

tr00ler35

18 yıl 11 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

vitamin takviyesini kaç yaşına kadar yapıyoruz?? benim igu 1 yaşına girdi 1-2 aydır vitamin kullanmıyorum gereklimi acaba??

img

hypnosis

20 yıl 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

:::hypnosis::: arkadaşım bence biraz var teraryum veya su teraryum bakılan ve yetiştirilen surungenler çok çok az süneş ısını almaktadırlar bunun sonucu hipo vitamminoz olabilir vitamin eksikliğiden kaynaklanan eksiklik hastalıkları bu sekilde adlandırılmaktadır. Bazı yaşamlar için önemli vitaminler A D gibi doğada sadece provitamin olarak ön kademede bulunmaktadır ve ancak organizmalar tarafından değerlendirilebilir vitamin olarak değiştirmek zorundadırlar . D vitamini iskelet ve zırh olusumu için A vit. gorme kabiliyeti içindir. Bence eyer bir engelin yoksa vitamin destegiğini kesme zaten 1 yasına gelmiş bu kadar bakmışşın. . . saygılarımla

img

xcvxc

19 yıl 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

:::hypnosis::: arkadaşım bence biraz var teraryum veya su teraryum bakılan ve yetiştirilen surungenler çok çok az süneş ısını almaktadırlar bunun sonucu hipo vitamminoz olabilir vitamin eksikliğiden kaynaklanan eksiklik hastalıkları bu sekilde adlandırılmaktadır. Bazı yaşamlar için önemli vitaminler A D gibi doğada sadece provitamin olarak ön kademede bulunmaktadır ve ancak organizmalar tarafından değerlendirilebilir vitamin olarak değiştirmek zorundadırlar . D vitamini iskelet ve zırh olusumu için A vit. gorme kabiliyeti içindir. Bence eyer bir engelin yoksa vitamin destegiğini kesme zaten 1 yasına gelmiş bu kadar bakmışşın. . . saygılarımla

img

xcvxc

19 yıl 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

cevabın için teşekkurler hemen bi soru daha geliyor:)) hergün yaklaşık 30-60dkk arası güneş banyosu yaptırıyorum + özel floresanı''Da mevcut acaba bunlar igunun d2 vitamin ihtiyacını nekardar karşılıyor??

img

hypnosis

20 yıl 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ