Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

HAYIRLI OLSUN

DEĞERLİ SAKA SEVER ARKADAŞLAR.YENİ FORUM DÜZENİ GÜZEL OLMUŞ , HAYIRLI OLSUN.ANCAK OKUDUĞUM BİRKAÇ YAZI İÇİNDE ÇOK İLGİNÇ YADA ŞÖYLE TARİF EDEYİM ''''SEVİYESİZ'''' YAZILARA RASTLADIM.BÖYLE ORTAMLARA YAKIŞMADIĞINA EMİN OLDUĞUM BU TİP YAZILARIN YAZANLARINI DA MUHATAPLARINIDA KINIYORUM.LÜTFEN KONUMUZ DIŞINA ÇIKMAYALIM.İNANIN SAKA SEVGİSİ BUNUN GİBİ 10 SİTEYE SIĞMAZ.HERKEZE BOL YAVRULU SEZONLAR DİLERİM.UMARIM TÜYLERİ KADAR YAVRU ALIRSINIZ .SEVGİLER.

img

turac1994

19 yıl 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Turaç bey. Sizin kişisel bilgilerinize bir türlü ulaşamadım ve mailinizi de bulamadım. Bu site üzerinden size bir mail gönderdim ama gittiğini sanmıyorum. Ben bir saka hastasıyım fakat yabani sakaların kafeste tutulmasına çok üzülüyorum bu yüzden her sonbahar saka alıp, kışın besleyip, yazın ormanlık bir yerde salıyorum( Çanakkale - Keşan gibi) Şu anda bir sakam var 25 gün önce aldım. kafası kırmızılaşmadı daha yavru ve ötyor. Aslında size söylemek istediğim şu: Siz kendiniz saka üretiyorsunuz. Ve ürettiğiniz yavrular kafeste doğup büyüdüğü için yaban hayata fazla hasretlik duymayabilirler. Bu işin ticaretini de yapmıyorsunuz. Tamamen zevk ve biraz da saka nesline destek için yapıyorsunuz. Siz ürettiğiniz sakaları satmıyorsunuz. Peki ben sizin ürettiklerinizden bir çift almak için ne yapmalıyım? Yabani hayvanı kafese kapatmaktansa evde üretilmiş olanı beslemek ve ben de üretmek istiyorum. Bana bir cevap verirseniz çok sevinirim. [email protected] Adresine olumlu ya da olumsuz bir mail atarsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim.

img

mucize

19 yıl 9 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ