Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

çok acil yardım istiyorum.. iguanam kayboldu:(

yaklasık 7-8 aydır bende olan ıguana bugun kayboldu:( daha oncede kenarlara koselere gırdıgı olmustu ama bu sefer bakabılecegım her yere baktım dolabım kapalı olmasına ragmen tek tek butun gıysılerı cıkardım. odadan cıkarken kapıda camda kapalıydı yarım saat 45 dakıka sonra geldım kesınlıkle yok. bir yerde sıkıştı öldü desem ölüsünü bulmam gerekırdı ( kı ınsallah oyle bısey olmamıstır) sormak ıstedıgım sey benım onu ortaya cıkarmak ıcın yapabılecegım herhangi bır sey varmı? yılanlar kaynamış süt kokusuna çıkar falan derler ya onu bile denedim sürüngen diye ama yok hiç bir yerde yok:( yardımcı olabılecek bırı varsa lutfen cevap yazsın yarın cok onemlı bı sınavım vardı kıtap bıle acamadım butun moralım bozuldu:((

img

southpark_85

16 yıl 5 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeş perdelerede tırmanıyo bunlar. hatta şu an benim ki kartonpiyerin altında miskinlenio istersen perdelerede bak.bizede haber ver bulursan veya bişi olursa

iguananı buldun mu?

img

ozzie

18 yıl 9 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ve o günden sonra haber alına madı şaka bi yana inş bulunmuşdur cok zıpır hayvanlar bunlar

img

mozanbig

17 yıl 9 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bulundu arkadaşlar saolun:)) çok geç yayınlandığıu için yazı takip edemedim, bütün gün aradım en sonunda akşam dolabın içinden çıktı:))

img

southpark_85

16 yıl 5 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ