Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi İlanlar

Mesaj Ekle

İZMİR/ Van kedisi arıyorum..

izmirde buca da oturuyorum van kedisi arıyorum. hayran olduğum farklı renkte gözleri olan bir van kedisi olursa gerçekten çok güzel olur.. olmazsa diğer kedileri de değerlendiricem.. hazır yeni yavrular da yoldayken ben de bu sene kedi besleme kararını verebildim sonunda biliyorsunuz bir terslik olmadığında en az 10 sene büyük bir sorumluluk taşımak demek bu :) ve düşünmek için uzun bir süre harcadım.. sonuç olarak bir van kedisi özellikle göz renkleri farklı ama en olmadı normal bir sokak kedisi de olur :) ama öncelikle bir süre van kedisi aramak istiyorum :) çünkü bnm için gerçekten özel :) kedi için para ödemicem gerçekten bakılmaya muhtaç bir kedi arıyorum.. hayvanlar için para ödemekten pek hoşlanmıyorum.. bu bana biraz kötü hissettiriyor.. ama van kedisi yavrusu olan biri çıkarsa gönül rahatlığıyla bakılacağından emin bir şekilde bana verebilir ben muhabbet kuşumu bile 12 yaşına kadar beslemiş bir insanımdır.. :) bu arada lütfen kısırlaştırılmamış bir yavru istiyorum kısırlaştırmanın evcil kediler için yazık bir şey olduğunu düşünüyorum.. neyse toparlamak gerekirse... öncelikle van kedisi gözlerinin farklı renkte olması kısırlaştırılmamış olması aşıları vs.. ler önemli değil ben de yaptırabilirim.. son olarak da kesinlikle para ödemeyeceğimi bilmenizi isterim :)

img

erenozturk

16 yıl 1 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ