Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Akvaryum Malzemeleri

Mesaj Ekle

Canlı Yem (Beyaz Kurt Kültürü) White Worms

Satılan Canlı(lar): Beyaz Kurt (Aşılamaya Yetecek Kadar)
Adet Fiyatı:
Bir Paket Kültür 10 ytl
İki Paket Beyaz Kültür 19 ytl
Üç Paket Beyaz Kültür 27 ytl
Dört Paket Beyaz Kültür 34 ytl
Beş Paket Beyaz Kültür 40 ytl (5 ve üzeri alımlarda tek paket kültür fiyatı 8 ytl`dir)
Toplu Alım Fiyatı:
Adedi:
Boyu: 1mm - 2,5 cm
İli/Semti: İstanbul / Tuzla
İrtibat Bilgileri: Ö.M. - e-mail/msn: [email protected]
Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: Elden veya kargo ile Türkiye`nin her yerine gönderilmekte olup kargo ücreti alıcıya aittir.

Beyaz kurt üreme teknikleri ürünle beraber alıcıya teslim edilmektedir.

İstanbul içi Haydarpaşa-Gebze ( Haydarpaşa, Söğütlüçeşme, Kızlıtoprak, Feneryolu,Göztepe, Erenköy, Suadiye, Bostancı, Küçükyalı, İdealtepe, Süreyyaplajı, Maltepe, Cevizli, Atalar, Kartal, Yunus, Pendik, Kaynarca, Tersane, Güzelyalı, Aydıntepe, İçme, Tuzla, Çayırova, Fatih, Osmangazi, Gebze ) Banliyo tren hattı istasyonlarında veya Kadıköy`den hafta sonları elden teslimat yapılır. Bu durumda alınan toplam beyaz kurt kültürü fiyatına +5 ytl eklenmektedir.

Fotoğraf:
(Üretim Kabım)

(Aşılamalık Beyaz Kurt Kültürü)

Diğer Ek Bilgiler: Beyaz kurtlar özellikle yetişkin balıklar için vazgeçilmez ideal yemlerden bir tanesidir. En iyi üredikleri sıcaklık 10 – 16 derece arasıdır. Beyaz kurtlar tubifex gibi parazit ve hastalık riski taşımazlar. Ev ortamında kapalı kaplarda kolaylıka yetiştirilebilir. Çiçekçilerden alacağınız torflu toprak ve evde bulunan bir kap üretiminiz için yeterli olacaktır. Kurtları tahıl ürünleri, mısır unu ve bebelac gibi mamalar ile besleyerek üremelerini sağlayabilirsiniz. Size göndereceğim yaklaşık 60 gr`lık aşılamalık paket size başlangıç için yeterli olacaktır.

img

akvaryumvakti

16 yıl 7 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kardeş almak istiyorum 05426167224

img

Ozancahayat

7 yıl 3 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

almak isteyen sizinle nasil irtibata gecebilir.

Ozancahayat yazdı :
Kardeş almak istiyorum 05426167224

img

magrostigma

6 yıl 5 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba beyaz kurt kültürümüzden almak istiyorum telefon numaramı yazıyorum ordan detaylı alışveriş sürecini yazarsanız sevinirim 5350264511

img

akvaryuminsani

5 yıl 8 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ