Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Balık Arayanlar

Mesaj Ekle

Sarı Prenses, Yunus ve Lepistes

Arkadaşlar bunlar için 50 Ytl ayırdım kim bana kaç balık öneriyor bunu yazarsanız sevinirim. istanbul fatihteyim. bana mail yoluyla ulaşırsanız sevinirim. 2 akvaryumum var birine sarı prenses ve yunusları koycam diğerine lepistesleri. [email protected]

img

cemsit

17 yıl 10 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba yerim anadolu yakasında s.p yunus lepistesler için yardımcı olabilirm.isterseniz

img

ebrarakvaryum

16 yıl 1 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam ; Elimde 20-25 arasında karışık çikletler var tanesini 3 ytl verebilirim ilgilenirsen boyları 6-4 cm arasında değişiyor.üsküdar istanbul 0533 291 48 65

img

zip

18 yıl 10 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

elimde sarı prenses, calico ve mozambik (mısır) cikletler var çok uygun veririm ilgilernirsen [email protected] a mail at görüşelim.

img

flowerhorn

15 yıl 9 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım sana 50 ytl ye 50 adet lepistes 10 adet sarı prenses 10adet yunus 7 adet amerikan zebra veririm yer avcılar ilgilenirsen msn bu ekle [email protected]

img

deneyim

15 yıl 9 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb arkadaşm sarıprenss var elmde ankaradayım..

img

hakan3506

15 yıl 7 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

lepistes platin ve kılıç kuyruk ihtiyacın varsa hallederiz arkadasım.. [email protected]

img

greendrumer

15 yıl 5 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

30adet göndere bılırım

img

calvuz39

15 yıl 3 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

3-4-5 cm boylarında SArı PRENSES ICEman Yunus Yerli Üretim Kandimin. İStanbul BAkırköydeyim adet Fiyatı 1,5 tl. dir. Minimum adet : 20 dir. Balıklarımın Anaçları Da Burdadır. Gel - Gör - Al Derim.. İYi günler kardeşiim [email protected]

img

omergurkansimsek

15 yıl 6 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bn sana 50 tane gelişmiş lespistes verebilirim l.burgaz

img

ibrahim123

14 yıl 9 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ