Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

sevimli kedi

annesi tarafından terkedilmiş , minişmi miniş güzelmi güzel biraz sevgiye mutlulukdan çıldıran bir kediniz olsun istermisiniz. resmini ekledim ismi ezme. bi görseniz zaten hemen alıp gitmek istersiniz:))

img

nil70

19 yıl 2 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yeni resimlerini ekledim. cins kedi olması şartmı, sokaklar kedi dolu diyebilirsiniz ama bu kadar güzeli varmı?

img

nil70

ÖZEL MESAJ

ben istanbul fatihte oturuyorum cins kedi değil eğitimli kedi istiyorum hakkında daha fazla bilgi verirseniz sevinirim

img

apostate

18 yıl 9 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

çok tatlı bir kedi. insanlara çok yakın. giriş /çıkış saatlerimizde o kadar kalabalığa aldırmadan ayak altında dolaşıyor şirinlikler yapıyor. elimizden geldiğince bakmaya çalışıyoruz ancak sıcak bir yuva bu güzel kedi için daha iyi olacak. yavru kedi ve insanlarla iletişimi çok güzel olduğundan kolaylıkla eğitilebileceğini düşünüyorum. resimler sayfasından resmini gördünüzmü ? kaçırmayın derim. benki kedilerden korkan birisiydim o tatlılığı sayesinde kedi korkumu üzerimden attım.

img

nil70

ÖZEL MESAJ

resimlerini bana yollayabilir misiniz [email protected] 0 505 661 0137 0546 596 0037

img

apostate

18 yıl 9 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam, resmi zaten sizin evcilleriniz bölümündeki son eklenen iki resim http://www.hepsievcil.com/App/SizinEvciller/Detay.aspx?EvcilRef=167&BolumRef=20000 bu linki tıklarsan görebilirsin

img

nil70

ÖZEL MESAJ