Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Balıklar

Mesaj Ekle

Ciklet İsteyenlere 1YTL den Fırsat

Hobici arkadaşlara akvaryum kültürünü teşvik amaçlı kısa süreliğine, 1 YTL den yavru ciklet vereceğim.Redrubin ve venüstüs ,brichardi satış boyundadır. yunus acei redfin sarı prenses kırmızı prenses ahli sülfürkafa sarıimparator yavrularıda satış boyuna yakın.Balıklar sağlıklı iştahlı ve İstanbul suyunda üremişlerdir. www.aquasimbad.8m.com dan yada gelerek görebilirsiniz.Ciklet hakkında merak ettiklerinizi(besleme,üretim gibi )yerinde görüp sorabilirsiniz Not Geçici Fiyat en az 20 ad ve üzeri için geçerlidir.yavrular kısmen tükenmiştir.İstanbul dışından isteyen arkadaşlara Oksijenle paketleyerek kargo yada otobüsle gönderiyorum 0532 200 04 74 şeref

img

şeref

19 yıl 4 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadaşım. arkadaşım sizin yeriniz istanbulda bulamamış. sizinle daha önce telde görüştük. balıkları karamana gönderme imkanın olabilir mi ? elinde hangi tip ciklitler mevcut ? uygun olursa 20-30 tane almak istiyorum. yolda güvenle gelirler mi ? [email protected] adresine yazarsanız sevinirim. birde ciklitleriniz gerçek mi ? piyasada çok sahte çiklitler mevcut .

img

falco

20 yıl 10 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm şeref bey ben 20 tane sarı prenses yavrusu alıcam 1 ytl den veriyormuşsunuz doğrumu ben şişlide oturuyorum verdiğiniz sarı prenseslerin boyu ne kadar bilgilerinizi bekliyorum

img

mehmet345

19 yıl 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

e mailin var mı ben afyon çaydan yazıyorum gönderebilirmisin oraya yavru bana [email protected] adresinden ulaşırsın

bana senin sitendeki photo2 page deki yavru ve diyerlerini fiyatını yazabilir misin yollarsan sevinirim

Türkiyenin her yerine gönderiyorum.Arkadaşlarımızın yoğun ilgisi nedeniyle elimizdeki balıklar kısmen tükenmiştir. 4cm ahli calico redrübin litobates sarı imparator mevcuttur. yunus brichardi venüstüs kırmızı prenses sarı prenses acei 4 cm den küçüktür.ve az miktarda kalmıştır.isteyen arkadaşlar bilgilendirilir. www.aquasimbad.8m.com yada gelip görebilirsiniz. 0532 200 04 74 şeref [email protected]

img

şeref

19 yıl 4 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ