Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Akvaryum Malzemeleri

Mesaj Ekle

Ciklet İsteyenlere 1YTL den Fırsat

Hobici arkadaşlara akvaryum kültürünü teşvik amaçlı kısa süreliğine, 1 YTL den yavru ciklet vereceğim.Redrubin ve venüstüs ,brichardi satış boyundadır. yunus acei redfin sarı prenses kırmızı prenses ahli sülfürkafa sarıimparator yavrularıda satış boyuna yakın.Balıklar sağlıklı iştahlı ve İstanbul suyunda üremişlerdir. www.aquasimbad.8m.com dan yada gelerek görebilirsiniz.Ciklet hakkında merak ettiklerinizi(besleme,üretim gibi )yerinde görüp sorabilirsiniz Not Geçici Fiyat en az 20 ad ve üzeri için geçerlidir.yavrular kısmen tükenmiştir.İstanbul dışından isteyen arkadaşlara Oksijenle paketleyerek kargo yada otobüsle gönderiyorum 0532 200 04 74 şeref

img

şeref

19 yıl 4 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

cikletler 3-5 cm boylarındadır ww.aquasimbad.8m.com görülebilir.

img

şeref

ÖZEL MESAJ

hobici arkadaşlarımızın isteklerini elimizden geldiğince karşılamaktayız bu hafta 4cm redrubin calico sarıimparator litobates vetrebilirim.acei yunus kırmızıprenses sarıprenses brichardi venüstüs lerden4cm ufaktır www.aquasimbad.8m.com yada gelip görülebilir 0532 200 04 74 Şeref

img

şeref

ÖZEL MESAJ

hoca bana sari prenses ve yunus lasim kac tane almak lasim asgari bide izmire ucaklami gonderiosun neye mal olur bana

img

suleyman

19 yıl 5 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

en az 20 gönderebilirim izmire uçak yada otobüsle gönderebilirim

img

şeref

ÖZEL MESAJ

arkadasim 1ytlden 20adet 20ytl eder ok ama sari prenses ve yunuslarin boylari satis boyuna yakin ama 3cm mi bide ucak kargosu kac para tutar hesap kitap yapmam lasim otobus garaji bana ters havaalani yakin o yuzden simdiden bilgilerin icin tesekkurler sana kolay gelsin kendine ii bak

img

suleyman

19 yıl 5 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam,gaziantepteyim ben 2 ciklet istiyorum,bana yaz [email protected]

img

uğur27

18 yıl 11 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

geçen hafta ilandakiler kalmadı bu hafta isteyen arkdaşlara litobates ahli redrubin sarı imparator gönderebilirim uçak yada otobüsle oksijenle paketleyerek Türiyenin her yerine gönderebilirim.www.aquasimbad.8m.com dan bakabilirsiniz

img

şeref

ÖZEL MESAJ