Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

Dev Brahma,Dev Koşin damızlıklarımın RESİMLERİ .. bir aylık palazları satılıktır !! - 2.sayfa

Yaklaşık üç senedir kendi yetiştirdiğim ve gerçekten vasıflarını tamamen taşıyan süs tavuklarımın makineden çıkan bir aylık palazlarını satıyorum arkadaşlar ..Paçaları bol ve olabildiğince gösterişli hayvanlardır.. ayrıca habeş , dağ tavuğu , israil kırığı ve kıvırcıkta mevcuttur .. Dev Brahmalar ve Dev koşinlerin adet fiyatı 22 ytl dir .. Palazlar bu başlık altına koyacağım hayvanların öz yavrularıdır.. İlgilenenler : 0533 243 44 66 Msn : [email protected]

palaz dediginiz civciv mi yoksa yarka mı? saygılar

img

rozgen

17 yıl 1 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

birbuçuk aylık olanları kastediyorum arkadaşım ..

bu hayvanların yumurtası var mı hocam döllü

img

alper_t

15 yıl 10 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım merhaba ben istanbul pendikten demir siz hangi şehirdesiniz vede bu palazların fiatı nedir kaça sattınız ögrenebilirmiyim bende düşünüyorum almayı msn [email protected]

img

damat

16 yıl 7 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ilan günceldir bir sonraki palazlar satıştadır ..

Elimde 30 tane kadar brahma koşin civciv ve palazları var .. 20 günlük iki aylık arası .. hepsini alan olursa 15 ytlden vericem bu fiyat üzerinden pazarlık yapmayınız .. gsm : 0533 243 44 66 msn : [email protected]

slm enis bey bende brahma horoz var damızlık tavuk lyazım 3 tane satarmısınız ve fiyatı ne olur. saygılarımla. avcılar

img

ferai

14 yıl 1 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Dev Brahma yavrular toplam kaç tane var?

img

şevket01

14 yıl 4 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Pardon. İlana yazı yazmışlar. Ben de bunları görünce atladım tarihe bakmadan. 2008 yılıymış. Bu kadar eski ilanlara niye yazı yazarlar anlamam. Karışıklık oldu.

img

şevket01

14 yıl 4 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ