Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

Ücretsiz Tokat Tavuğu Civcivleri - 4.sayfa

Yakında çıkacak olan tokat tavuğu civcivlerimi meraklı arkadaşlara 2şer/3er tane hediye edeceğim.Bilgilerinize.Sait Kumburgaz/İstanbul

img

saitisik

18 yıl 9 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

zibritçi arkadaş teşekkür ederim mail adresim [email protected]

img

15 yıl 4 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kemal abi senmisin ip ucları seni gösteriyor ama .

img

ömerkılıçoğlu

14 yıl 2 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim birader :) Zibritin güzelliğine aldanıp kendime isim yaptım :)

img

zibritçi

14 yıl 1 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim birader :) Zibritin güzelliğine aldanıp kendime isim yaptım :)

img

zibritçi

ÖZEL MESAJ

değerli arkadaşlar;bu tokat tavukları için yeriniz uygunmu bir düşünün.ben sadece gürültüsünü biliyordum ancak uzak yerlere gitmeside cabası.bagırışları insanı deli edecek boyutlara ulaşabiliyor.beslemeyi düşündüğünüz hayvanın ortamınıza uygunluğunu düşünüp öyle alın.beni bezdirdiler.

img

zeynel35

14 yıl 9 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ZEYNEL BEY her güzelin olduğu gibi bunlarında kusuru var ama gülü seven dikenine katlanır :) ben tavuk civcivleriyle beraber büyüttüm o yüzden geh geh dedigimde nerede olsalar uçarak, koşarak gelirler hayvanlara haksızlık yapma :) gürültüleride fazla sesi bastırmak için , yabancılara yada tehlike sezdiklerinde gürültü yaparlar

img

zibritçi

ÖZEL MESAJ

selamun aleykum abi eger tokat civcivin varsa alabilirim gurk cokdan yattı,yumurta koyma imkanim yok eger civciv verme imkanin varsa [email protected] iyi gunler

img

karasazan

14 yıl 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

eğer çıktıysa civcivler bende bir çift alabilirmiyim

img

kılkuyruk

14 yıl 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar mesaj 2008 yılına ait eski bir mesaj.

img

ömerkılıçoğlu

14 yıl 2 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selamun aleyküm sait bey ben tokattan DAVUT DUMAN internetten gördüğüm tokat tavuğu civcivi yayınlarını gördük biz tokatta olduğumuz halde 6 aydır tokat tavuğu civcivi vs bulamadık tokatta neslini çoğaltmak için sizin desteğinizi bekliyoruz... eğer ilgilenirseniz çok seviniriz SAYGILARIMLA DAVUT DUMAN

TEL: 0542 673 63 30

img

FDUMAN

11 yıl 11 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ