Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi İlanlar

Mesaj Ekle

Van kedisi ariyorum....

Ilan icin biraz erkende olsa benim icin cok onemli olmasi nedeni ile simdiden yazmak istedim... Sevgili hayvan sever dostlar ben avusturyada yasiyorum,18 Temmuz 5 avustos tarihleri arasinda turkiyede olacagim ve bu tarihler arasinda kismen annesi ile beslenme iliskisini kesmis,veteriner kontrolu altinda olan ozellikle beyaz renk ve ciftrenk gozlu bir van kedisi ariyorum... Simdi ilani okudugunuzda bir cogunuz maddi kazanc akliniza getirebilirsiniz. Kendimi bildim bileli evimde kediler oldu kediler ile buyudum diyebilirim ama herzaman yukarida belirtdigim ozelliklerde bir van kedim olsun istedim...Bir van kedisine gereken onemi verebilecegime simdi inaniyorum ve aileme katmak olabilecek en iyi ortamda en iyi sekilde buyutmek sahiplenmek istiyorum... Yukarida belirtdigim tarihler arasinda istanbul icinde isteyime cevap verebilecek kisilerin [email protected] adresinden bana ulasmalarini isteniyorsa fiyat konusunda anlasmayi tamamlamayi istiyorum ki bene turkiyeye gelmeden buradaki veterinerimizden gerekli izin kagitlarini ve passaportu hazirlayayim... benim simdiden Kardes aile olarak isimlendirdigim bana bu konuda yardim edebilecek kisi veya kisilerin yardimini bekliyorum... Saygilar Sevgiler... Ates Kayan AKAYDIN

img

dewilturk

19 yıl 5 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yavru beyaz renlkı tek gozu mavı tek gozu yesıl dişi van kedım var cok seker bısey adı pakize oyun oynamaya bayılıyo fıyatı 200 ytl almayı dusunursenız bana acıl donun cunkı apartman daıresınde bakmak zor hele hele annem kedılerden hoslanmıyo busekılde dahada zor oyuzden enkısa zamanda satıcam bılgınızee bana 05556043617 nolu telden veya [email protected] dan ulasabılırsınız

img

jackal671

15 yıl 9 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ilgilenen tum hayvan dostlarina tesekkur ederim... Van kedisi sahiplenmek isteriken sokakta buldugum bir kediyi sahiplendim bu nedenile Van kedisi arayisim sona ermistir.Lutfen ilani onemsemeyiniz... Birde LiliY isimli sirinimin bir fotografini paylasayim... http://www.fotokritik.com/photos/orig/2/0/6/206194/8e2cf15aaa919fecc371b9f9ac1136d2.jpg

img

dewilturk

19 yıl 5 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ