Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Balık Arayanlar

Mesaj Ekle

TROPHEUS ARIYORUM

UYGUN FİYATA YAVRU TROPHEUS TÜRLERİ ARIYORUM. [email protected]

img

falco

20 yıl 10 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İstediğin Cins ve büyüklükte sana Tropheus verebilirim ama cinsiyet için garanti veremem yavrular büyüklüklerine ve cinsine göre değişiyor duboisi yavru 15-17,5 orta boy moori türleri 20 yine sarı bantlı 20-30

img

maviay

18 yıl 10 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mavıay hangı sehırde oturuyosun???

img

ba2han

19 yıl 2 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ARKADAŞIM VERDİĞİNİZ FİYATLARA PETSHOP TAN DA BALIK ALINABİLİYOR . OZAMAN BURDA İLAN VERMENİN NE ANLAMI VAR.????SANIRIM BU SİTE TAMAMEN TİCARİ AMAÇLI KULLANILIYOR BVE AMACINDAN MAALESEF ÇIKMIŞ...10.5 YTL YE DUBOİSİ VE 20 YTL YE TROPHEUSİKOLA MORİ VE BEMBA VAR BİR SÜRÜ PETSHOPLARDA.

img

falco

ÖZEL MESAJ

falco hangı sehırdesın 10,5 mılyona duboısı varsa alım hemen ama hangı sehırde oldugunu lutfen belırt.

img

ba2han

19 yıl 2 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

KARAMANDAYIM . BALIKLARI DA ADANADAN GETİRTTİRİYORUM. SAYGILAR.PET SHOP VASITASIYLA TOPTANCIDAN ALIYORUM. 10.5 DUBOİSİ, 10 YTL FRONTOZA. AYRICA 20 YTL YE DE HAFTASONU PETSHOPTAN KONYADAN İKOLA, BEMBA VE MORİ ALDIM. BALIKLAR 3 CM CİVARI. YANİ DEMEK İSTEDİĞİM BURDAKİ FİYATLAR PETSHOP FİYATI OLDUĞU İÇİN BU KADAR YAZIŞMAYA RİSKE GEREK YOK... BİLMEM YALNIŞ MI DÜŞÜNÜYORUM.FİYATLAR BİRAZ DAHA MAKUL OLURSA SANIRIM HEPİMİZ KARLI ÇIKARIZ. SONUÇTA BİZ TİCARET ADAMI DEĞİL. BİRER HAYVANSEVERİZ ÖYLE DEĞİLMİ ????

img

falco

ÖZEL MESAJ