Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

8 tane yavru doberman ücretsiz!!!!!!!! - 15.sayfa

köpeklerim için para istemiyorum ama onları iyi bakacak birisine yollamak istiyorum daha2 aylıklar.ama ben onların hepsini bakamıyacağım için vermek zorundayım.6 erkek 2 kız hepsi saf kıng doberman

img

hakan

22 yıl 1 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

nerede ikamet ediyorsunuz ben bi arkadaş edinmek istiyorumm acele dönerseniz çok sevinirim iyiakşamlar

hakan yazdı :
köpeklerim için para istemiyorum ama onları iyi bakacak birisine yollamak istiyorum daha2 aylıklar.ama ben onların hepsini bakamıyacağım için vermek zorundayım.6 erkek 2 kız hepsi saf kıng doberman

img

karakoc_tugce

11 yıl 2 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb köpeklerinizden birine talibim sinopta yaşıyorum samimiyseniz [email protected]   <<< face ekleyin lütfen görüşelim....

hakan yazdı :

img

meralllll

11 yıl 2 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben izmirde oturuyorum yavrulardan 2 tanesine talibim kardeşleri çok fazla ayırmak istemıyorum beraber büyüdüklerinde daha iyi oluyor onlar için evimin bahçesi var tel:0507 423 3812 msn:[email protected]

img

onurhan35

11 yıl 2 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, 9 aylık yavru dişi köpeğim var bahçeli evim var elinizde dişi kaldıysa sahiplenmek istiyorum. İStanbul da yaşıyorum. 

0531 984 52 45 buradan ulaşabilirsiniz

img

stygrw

14 yıl 4 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, 9 aylık yavru dişi köpeğim var bahçeli evim var elinizde dişi kaldıysa sahiplenmek istiyorum. İStanbul da yaşıyorum. 

0531 984 52 45 buradan ulaşabilirsiniz

hakan yazdı :

img

stygrw

14 yıl 4 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam hakan ben cem ist kadıköydeyim eyer uygun görürsen köpeklerinden tekini almak isterim benim telim 0530 657 64 44 bana bu numaradan ulaşabilirsin

hakan yazdı :

img

cem_bjk

11 yıl 2 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb adaşım ben ankara sincanda müstakil bahçeli bir evde oturuyorum erkeklerden birine talibim 0543 275 36 35

hakan yazdı :

img

hakanyeter

11 yıl 2 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben  sahiplenmek isterim  kaldıysa aramanı bekliycem  05376395907

img

sitechem

11 yıl 2 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hakan bey dişi olan yavruyu alabilirim bir köpeğim daha var  ona arkadaş olur.şehir neresi?eğer vermeyi düşünürseniz detaylar için  msj atabilirsiniz  https://www.facebook.com/melike.arkis.31?ref=tn_tnmn

hakan yazdı :

img

melikearkis

11 yıl 2 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

köpeğimiz öldü.şimdi bi tane almaya karar verdik.bi kızım var onada arkadaş olacağını düşünüyorum.istanbuldayız düşünürseniz.istediğiniz zamanda görebilirsiniz.emin olun iyi bakılacak eğer duruyorsa ama mümkünse dişi [email protected]

hakan yazdı :

img

gulinece

11 yıl 2 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ