Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

8 tane yavru doberman ücretsiz!!!!!!!! - 3.sayfa

köpeklerim için para istemiyorum ama onları iyi bakacak birisine yollamak istiyorum daha2 aylıklar.ama ben onların hepsini bakamıyacağım için vermek zorundayım.6 erkek 2 kız hepsi saf kıng doberman

img

hakan

22 yıl 1 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadasım ben yavrularından bırıne talıbım en ıyı sekılde bakılcagından emın olabılırsın ben unıversıte ogrencısıyım ve bırcok veterınerlıkte okuyan arkadasım var en ıyı ve saglıklı sekılde bskılacagından emın olabılırsın. [email protected]

img

furkiiii

15 yıl 9 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadasımm ben köpeklerinden bıtane erkeğine talibim! onceden cok köpek besledim pıtbull,rotweıller kangal ve alman kurdum vardı,şimdi doberman arıyorumm ltfennn bana adres ve telefon gonderırsen cok sevınırım,bısuru köpeğim oldu ve yasayabılıceklerı en uzun sureye kadar yasadılar,daha ıyı bır bakıcı bulamazsınn! ltfen bana adres ve telfon bıldır sevınırım, maılım; [email protected]

img

quos

15 yıl 9 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım merhaba bu ikinci mesajım köpeklerinden bir dişi bir erkek verirsen talibim demiştim istanbul pendikteyim sizin nerde oldugunu ögrenemedim henüz 0533 569 14 10 msn [email protected] bana ulaşın lütfen yada size ulaşabilecegim bir bilgi bırakırsanız sevinirim köpeklerim çok ama çok mutlu olacagına emin olabilirsiniz isterseniz yaşayacagı mekanı görebilir sürekli ziyarette edebilirsiniz. bekliyorum...

img

damat

16 yıl 7 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABA, YAVRUCUKLAR ELİNİZDE İSE, BİR ERKEK BİR DE DİŞİYE TALİBİM, BANA MESAJ ATARMISINIZ? [email protected] , Tlf:0 543 6998399 , BENDE İZMİR`DEYİM. GÖRÜŞEBİLMEK ÜMİDİYLE HOŞÇAKALIN, SAYGILARIMLA,

img

sçakır

15 yıl 9 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

HAKAN BEY, SABIRSIZLIKLA SİZDEN GELECEK OLAN HABERİ BEKLİYORUM. SAYGILARIMLA,

img

sçakır

15 yıl 9 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm hakan. yavrulardan birini sahiplenmeyi çok isterim. ben ankarada yaşıyorum tel: 0 543 913 12 21 dişi erkek farketmez

img

nightwalk_er06

15 yıl 8 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hakan bey 1 yil oldu bahceli evdeyim ögrenci oldugumdan(19 yasim) kopege para veremiorum doberman beslemeyi gercekten isterim

img

riot

15 yıl 8 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba adım Engin SERGİ 0533 931 27 58 nolu telefondan bana ulaşabilirisniz veya [email protected] adresinden Yavrulardan birine talibim istanbulda Yaşıyorum İyi günler

img

visual

15 yıl 8 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba köpeklerinizden birini almak istiyorum hala elinizde var ise iletişim: [email protected]

img

golden666

15 yıl 8 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

istanbul ataköyde oturuyorum elinizde varsa 1 tane erkek ben [email protected]

img

namikbarak

16 yıl 7 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ