Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

8 tane yavru doberman ücretsiz!!!!!!!! - 5.sayfa

köpeklerim için para istemiyorum ama onları iyi bakacak birisine yollamak istiyorum daha2 aylıklar.ama ben onların hepsini bakamıyacağım için vermek zorundayım.6 erkek 2 kız hepsi saf kıng doberman

img

hakan

22 yıl 1 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya isterseniz ben 50 ytl verebilirim köpek almak icin biriktirmiştim evimiz bahceli istersen msnim [email protected] cep0552478787

img

veyselalican

15 yıl 7 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABA ARKADAŞIM EGER YAVRULAR DURUYORSA BİTANE ALABİLİRİM EŞİMLE ÇOK İSTİYORUZ mail adresimi [email protected]

img

kor

15 yıl 8 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

forumu takip ediyorum ama sanıyorum hakandan ses yok :( Hakan verdinmi yavruları? İRTİBAT : 533 959 69 69 [email protected]

img

temre

15 yıl 7 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

HAKAN BEY MERHABA EGER YAVRULARINIZ DURUYORSA BEN 1 ERKEK 1 DİŞİ ALABİLİRİM BİZİM ÇOÇUGUMUZ OLMUYOR.EŞİMLE KARAR VERDİK VE BİZİM HAYATIMIZA RENK KATICAK YAVRU KÖPEK ALIP ONLARI SICAK Bİ ORTAMDA YETİŞTİRMEK İSTİYORUZ.EGER 2TANE OLMASA BİLE 1 VERİRSENİZ SİZE MİNNETTAR OLURUZ SAYGILARIMLA 5334177185 BİRKERE ÇALDIRIN BEN ARARIM

img

kor

15 yıl 8 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, yavrularını ben alabilirim ankarada oturuyorum büyük bahçeli evim var daha öncede yavru baktım yavrulara çok iyi bakıcama garanti verebilirim dobermanlara karşıda ayrı bi ilgim var emal adresimi ekle görüşelim kesin alıcıyım [email protected]

img

archer_ank

15 yıl 7 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yavrularını almak istiyorum erkek dişi farketmez büyük bahçeli evim var çok iyi bakacağıma garanti veriyorum. ayrıca bir doberman hastasıyım görüşelim kesin: [email protected] 05557247465

img

archer_ank

15 yıl 7 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm ben izmirden tuba.benimde dobermanım vardı ama o sıra evde 1köpegim daha oldugu için vermek zorunda kaldım.eger vermek istersen kardesim dgr köpegimi aydına kendi evine götürdü.bende bahçeli büyük 1eve tasındım.vermek istersen 2yavru alabilirim dişi yada erkek farketmez.bakmak istersen izmire beklerim.egr veririsen çok svinirim.oscar bana ücretsiz gelmişti bende ücretsiz verdim dobermanımı.vermek istersen abim veteriner bakabilir aşılarına ve bakımına çok özen gösteririm.

img

deveylem

15 yıl 6 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bu arad konuşmak şstersen [email protected] zmir tuba.

img

deveylem

15 yıl 6 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb aydın nazilliye yawru yollama şansınız varmı

img

badmoo

15 yıl 6 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

lütfen ekleyin irtibata geçelim [email protected]

img

badmoo