Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

8 tane yavru doberman ücretsiz!!!!!!!! - 7.sayfa

köpeklerim için para istemiyorum ama onları iyi bakacak birisine yollamak istiyorum daha2 aylıklar.ama ben onların hepsini bakamıyacağım için vermek zorundayım.6 erkek 2 kız hepsi saf kıng doberman

img

hakan

22 yıl 1 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

eğer kaldıysa bende almak isterim [email protected] 0544 223 31 52 burdan ulaşabilirsin bana

img

kare_as61

15 yıl 5 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

[email protected] hemen alabilirim

img

mintipinti

ÖZEL MESAJ

eğer kaldıysa 1 tanede ben almak isterim [email protected] 0544 223 31 52

img

kare_as61

ÖZEL MESAJ

slm...! bnde bi tane erkek almak istiorum..! [email protected] cwp bkliorummmm

img

ateşş_2

15 yıl 2 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

köpeklerin hala var ise bir tane dişi olanına talibim numaram 0554 730 09 29 karşılığında ise annesine 15 kg lık mama verebilirim bakmanın kolay olması açısından

img

mavi_tutkusu

14 yıl 10 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hakan bey ben köpekleri çok seviyorum bir erkek doberman siz verirseniz bende dobermanı alacagım hakan

img

hakan

22 yıl 1 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hakan bey kendi kendinize mi veriyosunuz dobermanları acaba?kendine cevap yazmışsın bende bir erkek dobarman alabilirim die de xD çünki ikisindede 88 msj rakamı war yani x)) ayrıca okadar yazılan hiçbi mesajada cevap vermemişsin insanları kandırmayalım LÜTFEN !.

img

goldenretrieverm

14 yıl 6 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABA EGER İLANINIZ GÜNCEL İSE BİR ADET ALMAYI İSTERİM EGER GELMENİZ MUMKUNSE NEREDESİNİZ BİLMİYORUM EVİME USAFİR ETMEK İSTERİM KÖPEĞİN KALACAGI YAŞAYACAGI YERİ GÖRMEK İSTERSENİZ BUYRUN ADRESİMİ YAZIYORUM masta_42hotmail.com tel :0537 932 49 11 abdurrahman

img

masta

14 yıl 10 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABALAR BEN İZMİR BUCA DA OTURUYORUM SİZ HANGİ ŞEHİRDENSİNİZ YANİ BEN UZUN ZAMANDIR ARIYORUM BİRTÜRLÜ NASİP OLMUYOR YAVRULARDAN BİRİNİ BANA VERİRSENİZ ÇOK MUTLU OLURUM.LÜTFEN BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM.EVİM BAHÇELİ MÜSAİT.CEVABINIZI BEKLİYORUM.TEŞEKKÜRLER.MAİL ADRESİM: [email protected]

img

sevik

14 yıl 4 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

okadar kişi birşeyler yazmış ama tık yok yane.. bende yazıyım bakalım... bende istiyorum bi tane erkek doberman çok iyi bakarım

img

goldenretrieverm

14 yıl 6 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ