Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

8 tane yavru doberman ücretsiz!!!!!!!! - 8.sayfa

köpeklerim için para istemiyorum ama onları iyi bakacak birisine yollamak istiyorum daha2 aylıklar.ama ben onların hepsini bakamıyacağım için vermek zorundayım.6 erkek 2 kız hepsi saf kıng doberman

img

hakan

22 yıl 1 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

nerdesiniz siz buarada. ya neden köpek veriyorum diyipte cevap vermiyorsunuz onu hiç anlamış değilim haa

img

goldenretrieverm

14 yıl 6 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SELAM HAKAN ARKADAŞIM BEN KÖPEKLERİNE TALİBİM EVDE BANA BİR ARKADAŞ LAZIM MÜMKÜNSE GÖRÜŞELİM 0 506 359 79 03

img

rotwiller

14 yıl 4 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iyi akşamlar. Ben yawrularınızın erkek olanına talibim efendim. En iyi şekilde bakılacağından emin olabilirsiniz 50m2 bakçemiz wardır evimizin. Özellikle husky ve pitbull besledim yani tecrübeliyim. hepsini kendim eğittim. Eğer düşünürseniz e-mail adresimi bırakayım [email protected] İyi akşamlar İZMİR/BORNOVA

img

equimanthorn

14 yıl 4 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABA İZMİR DE BULUNUYORUM ACABA SİZ NEREDESİNİZ.EĞER İZMİR İÇİNDEYSENİZ BENDE BİR DİŞİ BİR ERKEK ALMAK İSTİYORUM.BAHÇELİ MÜSTAKİL EVİM VAR EVİM MÜSAİT.BİR ÇİFT VEREMESENİZ BİLE HİÇ DEĞİLSE BİR TANEYİ ÇOK İSTİYORUM.MAİL ATARSANIZ SEVİNİRİM CEVABINIZI BEKLİYORUM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.MAİL:[email protected] lütfen olumlu yada olumsuz mutlaka cevabınızı bekliyorum.

img

sevik

14 yıl 4 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam kardeş ben köpek eğitim merkezinde çalışıyorum eğer istersen köpeklerden birine talibim çok iyi bakacağımdan emin olabilirsin görüşelim [email protected]

img

syaman71

16 yıl 5 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ya arkadaşlar bu ilan ne zaman verildi.Hala sahiplenilmedimi bu köpekler..

img

sportmen

15 yıl 6 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

05546106211 izmir su an bı dobermanım var ve dişi senınkılerden bırını ben alabılırım ılgılenırsen ara

img

madiqan

14 yıl 4 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yavrulardan birine talibim.. ankarada oturuyorum niğdede okuyorum.. çok buyuk ve rahat bi ewım war daha öncede 10 gunlukten itibaren 4 sene doberman baktım .. eger hala duruyorsa numaram 05318414466

img

sezin06

14 yıl 2 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iyi gunler manısadanım 1ine talıbım efendım Hangı ıldensınız bu ara da? msn:[email protected]

img

aykutkazal

16 yıl 7 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba bir tane erkekte ben istiyorum. Msn`im: [email protected] iletişime geçersek sevinirim. Çok iyi bakacağıma emin olabilirsiniz.

img

info_17

14 yıl 2 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ