Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

8 tane yavru doberman ücretsiz!!!!!!!! - 12.sayfa

köpeklerim için para istemiyorum ama onları iyi bakacak birisine yollamak istiyorum daha2 aylıklar.ama ben onların hepsini bakamıyacağım için vermek zorundayım.6 erkek 2 kız hepsi saf kıng doberman

img

hakan

22 yıl 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hakan yazdı :
 Hakan bey merhaba. Bir tane erkek yavru talebim olacaktır. Nerede ikamet ediyorsunuz bilmiyorum ama gönderim masrafları tarafıma ait olmak kaydıyla, yollama imkanınız varmıdır. Cevap olarak dönerseniz sevinirim. 0544 691 95 84 

img

mmesutbal

11 yıl 8 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

nerde oturuyorsunuz

hakan yazdı :

img

burhanocak

11 yıl 8 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

çok iyi araştıracağınıza eminim ama uyarmak istedim satış amaçlı talipler çok oluyor. Bir de bahçeli taliplerinizi değerlendirin lütfen hayvancıklara evde yazık olur.

img

Ellie

11 yıl 8 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

KÖPEKLERDEN 1 TANESINE TALIBIM ANKARA OSTIMDE FABRIKADA BAKACAGIM...

ANKARA ICI ISENIZ BANA DONUS YAPABILIRSNZ.. 

img

cagatay0606

11 yıl 8 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar hiçbiriniz ilan tarihine bakmıyormusunuz 2008 te başlamış köpekler ölecek nerdeyse.

cagatay0606 yazdı :

KÖPEKLERDEN 1 TANESINE TALIBIM ANKARA OSTIMDE FABRIKADA BAKACAGIM...

ANKARA ICI ISENIZ BANA DONUS YAPABILIRSNZ.. 

img

kadirpolatsimali

11 yıl 8 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba kardeşim..ben izmirliyim..sana nasıl ulaşabilirim yavrularına talibim..şimdiden teşekkür ediyorum.

hakan yazdı :
köpeklerim için para istemiyorum ama onları iyi bakacak birisine yollamak istiyorum daha2 aylıklar.ama ben onların hepsini bakamıyacağım için vermek zorundayım.6 erkek 2 kız hepsi saf kıng doberman

img

iskenderizmir

11 yıl 5 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba evde bakma üzere eşimle bir doberman almak istiyoruz yakın zamandada arayışlarımız sürdürüyoruz.ben uçak teknisyeniyim eşim öğretmen henüz çocuk planımız yok yaşımızdan dolayı evimde bir odayı sadece köpeğimiz için ayırmayı düşünüyoruz her türlü imkan ve konforu aileden biri gibi ona sağlamak ikimizinde öncelikli hedefi eğer bir erkek varsa elinizde talibiz teşekürler [email protected] yada 0533 956 04 66 nolu telden ulaşabilirsiniz teşekürler.

hakan yazdı :

img

cnkrsln

11 yıl 5 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben bursada oturuyorum ve bahceli bir evım var kopek lerden birine talibimm [email protected] mail yoluyla bana ulasa bilirsiniz

img

dedex

11 yıl 5 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

s.a ben kendime dost almak için dükkan açtım ama dostum için ben dişi istiyorum kendim dövmeciyiim zaten bakamama gbi bir durumum olsaydı sana msj deyil iye bilene olmazdım siteye yerim ist şirinevler eğer dostlarından birini bana vermek istiyorsan ya ara 05315774100  yada msj at fark etmez ama verirsen dostun çok ama çok emin ellerde ve onu sevecek tosun gbi yapacak bir sahibi olacak bunuda unutma :d hadi a.e.o

hakan yazdı :

img

tattooss

11 yıl 5 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

eğer uygunsa 1 erkek yavru istiyorum oğlum çok istiyor teşekkürler 05368527771

hakan yazdı :

img

emirimm

11 yıl 5 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ