Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

8 tane yavru doberman ücretsiz!!!!!!!! - 2.sayfa

köpeklerim için para istemiyorum ama onları iyi bakacak birisine yollamak istiyorum daha2 aylıklar.ama ben onların hepsini bakamıyacağım için vermek zorundayım.6 erkek 2 kız hepsi saf kıng doberman

img

hakan

22 yıl 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben alabilrim.bahçeli ewim war..ii bakıldıgına dair her ay foto gnderebilirim..ayrınlı konuşmak için msn : [email protected] cep 05557135307

img

oribori

16 yıl 1 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben alabilrim.bahçeli ewim war..ii bakıldıgına dair her ay foto gnderebilirim..ayrınlı konuşmak için msn : [email protected] cep 05557135307

img

oribori

ÖZEL MESAJ

img

oribori

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadaşım uzun zamandır bu siteye üyeyim ama daha kimsenin yazdıklarımı ciddiye almadı.eğer gercekten söylediklerin ciddi ise nerede oldugunu ve telefon yada mail adresini..bir şekilde görüşelim yakınsak gelecegim..ben aksaraydayım, istanbul değilim mail [email protected] cinsi fark etmez...görüşmek üzere..

img

xcgunlugu

17 yıl 2 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba hakan bey bende bı tane almak ısterım ama izmirdeyım.umarım sizde ızmırdesınızdir. [email protected] barış

img

kosal

16 yıl 1 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben alabilirim.Bahçeli evim var..İyi bakıldığına dair her ay fotoğrafta gönderebilirim.Ayrıntılı görüşmek için MSN [email protected] Cep : 05557135307

img

oribori

ÖZEL MESAJ

merhaba ben kocaeli-gölcük`te oturuyorum eger mümkünse bir dişi bir erkek`de ben isterim hala varsa tabi elinizde mail adresim:[email protected] tel:0546 519 21 83

img

tufanbircan

16 yıl 5 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende almak isterim arkadaşım için oda çook sever dobermanları dişi olursa çok ıyı olur ve ya erkekli dişilide alabılrı çook genış bahçesi var benım yerım olsa zaten doberman hastasıyım ama onunda tek isteği bu doberman ıstanbulda oturuyor msn eklersenız çok sevıneceğim [email protected] 0212.2760545 isim yargıc

img

adsiz_b

16 yıl 3 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben aydında yaşıyorum.bir tane erkeğe talibim.bahçeli evim var ve 35 yaşındayım çocokluğumdan beri köpek besliyorum.536 2191668

img

mustafa09

15 yıl 9 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadasım bende talıbım bır yavruna en ıyı sekılde bakılcagından emın olabılırsın ben unıversıte ogrencısıyım bır cok veterıner arkadasım da var ıcın rahat olsun. [email protected]

img

furkiiii

15 yıl 9 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ