Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

ACELE SAFKAN ERKEK PIC

ARKADASLAR BIR ADET ERKEK SAKA PICINE IHTIYACIM VAR BENIM SAKAM VAR YAPMAYA DENEDIM KANARYA ILE BECEREMEDIM SAKA ILE TAKAS EDEBILIRIM VEYA PARA ILE SATIN ALABILIRIM UYGUN FIYATA IZMIR MUGLA MANISA DENIZLI AYDIN TERCIHIMDIR TESEKKURLER............

manisadan [email protected] dan okay beyle görüş tyardımcı olur sana.

img

mehmetozaslan

19 yıl 3 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

avcı09 arkadaşım bende safkan melez bulunur border+bakırı melezi izmirden serdar ipekçi [email protected]

img

serdaripekçi

18 yıl 9 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar Safkan melez ne demek. Safkan olmayan melez ne demek. Aciklarmisiniz ? Bana sirma sacli kel demek gibi geliyor. Tesekkurler.

img

orhanarer

20 yıl 4 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadaşım bende dişi maniluva erkek saka melezlerim var 2 adet ayrıca evcil saka erkeğide var.izmire otobüsle göndermek sorun olmaz.yavrular mart doğumlu daha önce 1 adedini saattım.zonguldaktan bir arkadaşta talipti yavruların doğumuna ve büyümelerine kadar resimlerle takip etti ancak ulaşım olmadığından gönderemedim sen nasıl birşey istiyorsun istersen resimlerini gönderebilirim.05053105683

img

bahtiyar02

19 yıl 8 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

orhanarer arkadaşım safkan melezleri safkan border ve mozaik ve bakırıden yani malta kanaryalar dan deyil

img

serdaripekçi

18 yıl 9 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Pekii Saka ötsun diye dusundugumuz kirmanin safkan olmasi fiziksel gorunum disinda bir esprisi var mı. Anneden gecmesini bekledıgımız ozellik var mı.? Niye didikliyorum. Bu zamana kadar kanaryanin sadece kiz disi olmasina bakip rasgele seciyorduk. Uretim kolayligi acisindan da soyleyenecekler varsa sevinirim. Tesekkurler

img

orhanarer

20 yıl 4 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ARKADASLAR BEN SIZLERDEN FIYAT TEKLIFI BEKLIYORUM AYRICA SAFKAN PIC DEMEK ANNE BABADAN FALAN DEGIL DIKKAT CEKMESI ICINDI SAYGILAR...... GARAGAZAP@HOTMAİL.COM

Bülbül nağmeli saka melezi,Hayvanda iki ağız var bülbül yaparken saka yapmıyor saka yaparkende bülbül yapmıyor.değişik bir ötümü var.İri bir melez ensesinde beyazlık var kırmızılığı daha çok.Fiyata gelince 200 dolar almak istersen mail atabilirsin... Mustafa Gökhan AVCI(İSTANBUL) [email protected]

img

mgavci

19 yıl 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ