Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Yılan Sağlık ve Bakımı

Mesaj Ekle

Albino Piton

Oldukça sağlıklı ve iştahlı 1 metre boyuda albino pitonumu satıyorum, ilgilenen arkadaşlar 0 505 237 30 57 den arayabilirler

img

izmirexpres

18 yıl 1 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

satıyorsun eyvallahta bu yılan belgelimi sağlık sertifikası cities sertifikası orjin sertifikası varmı.bunları belirtmelisin ilanında.eğer yoksa bu yılan kaçaktır ve sende suç işliyorsun.ama eğer varsa süper o zaman ama hiç sanmam:)neyse telini gerekli mercilere veririm onlar ilgilenirler

img

treepython

16 yıl 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Aman geri kalma, herşeyimiz tamam memlekette, bi hayvan sevgimiz var onu da şikayet et kardeşim sen,neticede bu yılanı ben doğurmadım bende sizin gibi bu işin ticaretini yapan birinden satın aldım derdi onu bağlar ben belgeli yılan da görmedim türkiyede, hatta daha yaygın olan kedi ve köpekler bile belgesiz, scr çıkarmanın maliyetini biliyor da mı konuşuyorsun yoksa laf olsun torba dolsun diye mi, zaten yılan belgeli olsa 3 kat para ister herkes, bence bırak böyle kalsın en azından insanlar zevkini gidersin, biz dünyalı değiliz, Türkiyeliyiz, tüm dünyanın doyduğu birçok zevke henüz erişemedik bile, o yüzden sen beni dinle, Kasma. ;)

img

izmirexpres

18 yıl 1 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yaw treepython sen ne ukala bi tipsin. işin gücün yokmu senin oturup milletin ilanlarına ukala cevaplar yazıyorsun. Senin beslediğin treepythonun bütün evrakları tamammıydı sanki

img

coral

20 yıl 5 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

(treepythonun) kendini birsey sanıyorsun sanki tüm türkiye genelinde hayvanalrın belgeleri tamam da bi bu hayvanın belgesi yok !!!

img

kadawra90

15 yıl 2 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ