Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

satılık aslanbaş tavşanlar

yavrularım 19 mayıs doğumlular.  tanesi 50 ytl detaylı bilgi için [email protected] 

istanbul şişli ümraniye üsküdar taraflarına getirebilirim

anne tavşan

baba tavşan

yavrular

img

zehraz

15 yıl 10 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm bana bir çift damızlık aslanbaş tavşan lazım yardımcı olursan sevinirim tel:05395209318

img

makyavas

15 yıl 10 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar gerçekten çok kaliteli tavşanlar:Dben 1 çift aldım çok tatlılar.herkeze tavsiye ederim...

Arkadaşlar ben Zehra abladan bir çift aldım gerçekten çok tatlılar.satın aldıktan sonrada hertürlü problemle ilgilenior:X herkeze tavsiye ederim:D

merhabalar benim aldıklarım 4 aylık oldular ve müthiş cana yakınlar kendilerini sevdiriyorlar ve tuvaletlerini saksı alt lığına yapıyorlar bu sayede kokuda olmuyor sadece 4 aylık olmalarına rağmen çiftleşmeyede başladılar :) :DDD bizde üretime geçicez inşallah :)

img

saretiras

17 yıl 2 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm zehra hanım bende iki dişi almak isiyorum damızlık bana ulaşırmısınız [email protected] 05348193514 erhan

çok mutlu oldum inş yavruladıklarınıda hep beraber görürüz:))

img

zehraz

ÖZEL MESAJ

merhaba erhan bey mesajınızı yeni gördüm kusurabakmayın malesef elimde şuan damızlık ve yavru yok.. kış olduğu için ara veriyoruz. yeni yavrularımız bahara inş :)

img

zehraz

ÖZEL MESAJ

Winkyaa ben zehra ablaya bir türlü ulaşamadım vede tavşan çok istiyorum .zehra ablaya ulaşmak için ne yapabilirim

evcil_im_ yazdı :
Arkadaşlar ben Zehra abladan bir çift aldım gerçekten çok tatlılar.satın aldıktan sonrada hertürlü problemle ilgilenior:X herkeze tavsiye ederim:D

img

badem99

11 yıl 10 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba badem99 :)) 
maalesef artık tavşanlarımız yok :( 

img

zehraz

ÖZEL MESAJ