Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

50 milyona iguana

arkadaslar tatile gidecegim icin iguanami satıorum 30cm cok ii bakilio merak etmeyin yalniz resim yok cuma gunu gidecegim acele edin [email protected] 0535 434 05 80 istanbul pendikteyim gelin gorun

Sayın Mercan Shark; Iguananıza talibim. Ne zaman görüşebiliriz? Uygunsanız ben yarın almak isterim. aslında arayacaktım ama bu saatte rahatsız etmek istemedim. Saygılarımla

img

echo

18 yıl 11 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

nerede oturuorsunuz isterseniz arayın bugun goruselim aksam flnda olur farketmez

Merhaba Iguananızın görebileceğimiz bir resmi varmı? Teşekkürler

img

cmc72

19 yıl 9 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mercan Shark; Herşey için teşekkürler...seninle tanışmak bir zevkti.. Ayrıca söylemek zorundayım muhteşem bir pitonun var... Biraz daha fotoğrafını çek onun ... herkesle paylaş... beslediğin 2 canlıyıda gördüm ... çok sağlıklılar... hayranlık duymamak elde değil.. tekrar teşekkürler.. Saygılarımla

img

echo

18 yıl 11 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

echo abi demeliyim sana cunku benden buyuksun bende seninle tanistigim icin memnunum igusuma iii bak tatilden gelince senin yılanınıda gormek istiorum beni herzaman sana verdigim karttaki nodan bulabilirsin bide adin ekrem abimiydi unuttum kusura bakma hoskalin iii yılanli gunler