Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

Hangi tür daha iyi¿¿

arkadaşlar ben gonzalez mi syrian mı bir türlü karar veremedim acaba hangisi bakım ve tatlılık açısından daha iyi¿¿

Eğer yeni başladıysanız syrian öneririm.Ayrıca herhangi bir kavga yaşanmaması içinde tek beslemenizi öneririm.Syrianlar gonzaleslere göre daha sakin ve boyut olarakda daha büyüktürler.

img

ogulcan34

16 yıl 8 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

aslında bende syrian türüne biraz daha sıcak bakmıştım bilgilerin için saol

Bence buna kendin karar ver.Çünkü ben olsam gonzales alırdım.5Senedir gonzales besliyorum çok da memnunum.Bu kişiye göre değişen bi durum.Dün gece gene doğum yapmış dişilerimden biri çok şirin oluolar:)hangisini seçersen seç çok tatlı hayvanlar

img

emrah956

16 yıl 4 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

evet haklısın emrah bazıları hamsterları fare olarak görüyor ve onları ev hayvanı olamayacağını düşünüyolar bu çok yanlış...hamster ne olursa olsun çok tatlı hayvanlar..

Bence syrian al benim bir hamster`ım var cok şirin.ve ayrıca biraz şımarıo bazen.istersen sana resimlerini gösteririm.

img

emirahn987

15 yıl 7 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hamsterımın resimleri için http://emirhanpola.sitemynet.com/5darkadas/ sitesine gir yukardaki foto albüme tıkla iki tane resim koydum cok şirin bir hamster türü bence syrian al

img

emirahn987

15 yıl 7 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SYRIAN DAHA HOŞ AMA TEK FARKLARI TİPLERİ İKİSİDE UYGUN SAYGILAR...

img

mustı

14 yıl 7 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

gonzales daha geç alışıor suriye ise daha çabuk suriye elde sevilmeye uygun fakat gonzales elde takılmaı sevmes agresiftir bence yeni besleyen hevesli arkadaşlar için surişye en iyisi

img

egnce

14 yıl 6 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ