Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

satılık muhabbet kuşları

kanaryaya geçtiğimden dolayı 25 çift hollanda vi ingiliz kırması damızlık kuşlarımı satıyorum ankara ali osman arslanalp tel 0542 *******

İletişim Bilgileriniz Silinmiştir. HepsiEvcil.com

img

muhabbet1552

19 yıl 4 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SELAM ARKADAŞIM KUŞLARIN RESİMLERİNİ VE BİLGİLERİNİ TAM AYRINTISIYLA ADRESİME GÖNDEREBİLİRMİSİN SANA ZAHMET BEN CİDDİ ALICIYIM UYGUN GELİRSE.NOT= KAFESLERİYLEMİ BERABER VERECEKSİN VE FİYATLARINI TAM BİLDİRİRMİSİ[email protected]

img

babacan38

20 yıl 1 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım banada kuşlar hakkında bilgi verirsen sevinirim.

img

lucasi

19 yıl 1 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar kuşlar kendime 10 çift ayırıp gerisini satıcam hollanda ve ingiliz kırığı. 8çifti dinlenmede renkleri perçalı ve mozaik..bazıları daha 8 aylık yavru alınmamış yeni eşe attım fiyatı 40 ytl dir kafessiz.isterseniz 6 adet 4 lü kafesleri de verebilirim..

img

aliyunus

18 yıl 9 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar merhaba iki gün önce dişi muhabbet kuşum öldü yerine almak istiyorum dişi yaşında varsa ciddi bir alıcıyım çift olursa onada kabulum bana yardımederseniz sevinirim eğer mail adresime resim ve fiyatını gönderirse sevinirim [email protected] şimdiden Teşekkürler

img

efes

18 yıl 6 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşım benim muhabbet kuşuna merakım var hiç beslemedim ama elindeki kuşları alabilirim.Sen kanaryaya başlamışsın istersen sana bu konuda yardımcı olurum bende kanarya üreticisiyim elimde 250 kadar kanarya var.branşım norwich. bakıcı ve renk kanaryalarım var.ara beni konuşalım.05322000661...

img

norwich

19 yıl 2 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ticari ilanlarınızı ilgili kategorinin "İlanlar" forumuna gönderiniz. İletişim bilgileriniz sansürlenmiştir. Saygılarımızla, HepsiEvcil.com

img

hepsievcil

18 yıl 11 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ