Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

INSANLARI TANIDIKCA HAYVANLARI DAHA COK SEVIYORUM!

Arkadaslar bu sıtede dolastıkca oyle ınsanlar tanıdımkı,canım bırıcık oglum,canım kızım dıye sevdıklerı hayvanları once yuva bulmak ıstıyorum dıyorlar saha sonrada altına not dusup fıyat belırtıyorlar,bu nasıl bır anlayıstır,ınsan sevdıgı bır seye nasıl fıyat bıcebılır,ayıptır ya!elınızı vıcdanınıza koyun ve soyle bır dusunun para karsılıgımı vermek dogru yoksa ona gercekten bakabılecek aıleler bulmak mı?onlar bızım arkadaslarımızdır satılık bır mal ya da esya degıl!!!lutfen hayvan tıcaretı yapmayalım!

img

djangel

18 yıl 11 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım, o zözün orjinali; İNSANLARI TANIDIKÇA KÖPEĞİMİ SEVER OLDUM dur, belliki birşeylere kızmışsın ama birde madalyonun diğer tarafına baksan ii olur, tabiki insanlar hayvanlarını alır yada satar bu onların doğal hakıdır ki onlarda para verip almışlar, bunuda düzelteliyim para verip alanda çok ii bakmayacak diyede birşey yok yani, örneğinizde yanlış evet sade ticari amaçlı alıp ama onları sevmeyenlerede ben çok kızıyorum bak örneğini vereyim bende hayvan ticareti falan yapmıyorum ama evimde fazla olan kedi yada köpeklerimin yavrularını falan çok ii bakmak şartıyla birilerine veriyorum bazılarında hiç birşey almadığım gibi ama bazılarında aşı yada mama parası talep ediyorum sanırım buda benim hakkım, ben daha 1 ay önce kendime 1 rottweiler bebeği aldım arkadaşımın köpişinin bebekleriydi herkese 400$ dan satıyodu bendende 300$ aldı yani ben hiç kızmadım bana göre onların değeri çok daha fazladır, bunuda unutmayın çoğu insanda bedevaya aldığı malın yada herhangi bişeye pek değer vermiyor. kendinize çok ii bakın :)

img

kelebekmeto

19 yıl 4 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yazdığınız atasözü doğru olmakla beraber insanımızın bedava buldugu mala nasıl baktıgıda malumunuz memleketin halinden belli değilmi bu