Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

DEV KOŞİN VE BRAHMA YUMURTA VE CİVCİVLERİ

PARK HAYVANCILIKTAN ALDIĞIM VE ŞUAN KENDİM ÜRETTİĞİM DEV KOŞİN VE DEV BRAHMALARIN YUMURTA VE CİVCİVLERİNİ SATIYORUM. DÖLLÜ YUMURTA:1 ADET 5 YTL 20 GÜNLÜK YEME DÜŞMÜŞ CİVCİV:1 ADETİ 15 YTL. 4-5 AYLIK CİVCİVLER:1 ADEDİ 40 YTL. AYRICA YUMURTA SPARİŞİ ALINIR.TAVUKLAR TAMAMEN HOBİ AMAÇLI ALINMIŞTIR. RESİM İSTEYENLERE YOLLAYA BİLİRİM.YAKIN İLLERDEN GELİP GÖREBİLİRLER.YUMURTALARI NAKLİYE ALICIYA AİT OLMAK ÜZERE KARGO İLE TÜRKİYENİN HER YERİNE YOLLAYABİLİRİM.CİVCİVLER İSE ADIYAMAN MERKEZE OTOBÜS ULAŞIMININ OLDUĞU YERLERE YOLLAYABİLİRİM. LÜTFEN CİDDİ ALICILAR ARASIN. 05053105683 VE 05412160408 http://img374.imageshack.us/img374/5393/10436891232867ghg3058fd9.th.jpg[/IMG][/URL] http://img374.imageshack.us/my.php?image=10436891232867ghg3058fd9.jpg http://img378.imageshack.us/my.php?image=10436891232867our0897fg2.jpg

img

bahtiyar02

19 yıl 6 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

img

rozgen

17 yıl 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tamamen hobi amaçlı mı :))) DÖLLÜ YUMURTA:1 ADET 5 YTL 20 GÜNLÜK YEME DÜŞMÜŞ CİVCİV:1 ADETİ 15 YTL. 4-5 AYLIK CİVCİVLER:1 ADEDİ 40 YTL ALLAH ` TAN HOBİ AMAÇLI BİR DE TİCARİ AMAÇLI OLSAYDI RAKAMLARI DÜŞÜNMEK BİLE İSTEMİYORUM ...

img

mogli

17 yıl 2 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

rozgen dostum teşekkür ederim resimleri yüklediğin için saygılar

img

bahtiyar02

ÖZEL MESAJ

rica ederim iyi satışlar.

img

rozgen

17 yıl 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bahtiyar kardeş altın mı yumurtluyor bu tavuklar.fiyatları çok yüksek.alacak insanında alası gelmiyor.fiyatları düşürsende ciddi olanlar arasa.

img

duygusal

18 yıl 6 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Albenden de o kadar 1 yumurta 5 tl bu devirde kim verebilir 5 tl bir yurmurtaya onunda çıkıp çıkmıcağı belli değil sonuçta.

img

ekaradeniz

16 yıl 11 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dostlar hepinizin fikrine saygım var... Eyer gerçekten ciddi alıcıysanız o zaman fiyatları siz belirleyin sitedeki dostlar hakem olsun. günümüzde normal yumurtanın tanesi 250krş.Bu tavukların özelliğini az çok hepiniz bilir.Anaçları neden o zaman çiftine 150ytl fiyat biçiliyor.bu tavuklar 4,5-5 kğ ağırlığa varıyor. normal bir yerli tavuk 25-30 ytl.yetişkin bir tavuk ancak en fazla 1,5-2 kğ geliyor.tavuk etinin kğ fiyatı ise burada 5ytl bunlar çiftlik tavukları için. mogli Dostum..ALLAH`tan hobi için yapıyorum.evet dostum gerçekten hobi amaçlı resimlerde gördüğün gibi kuluçka makinesinden çıkarıyorum.Almayacaksan başkasının malını karalamana gerek yok.sende varsa sen fiyat belirlede dostlar ve ben dahil senden alalım.siteleri bir dolaş istersen başkaları 20-25 günlük civcivlere 17,5-20ytl istiyor. ben ise 2 aylık civcive 10ytl 5-6 aylık piliçlere 35ytl istiyorum. Bunun neresi ticaret sence? son olarak tekrar ediyorum sitedeki dostlar fiyat belirlesin ortasını bulalım. saygılar

img

bahtiyar02

ÖZEL MESAJ

Rozgen dostum başta sana olmak üzere ve anlayışlı dostlara teşekkür eder saygılarımı sunarım.

img

bahtiyar02

ÖZEL MESAJ

En son yazdığın fiyatlar ilk fiyatlar gibi abartı olmamış, mesela 20 günlük civcive 15 lira isterken şimdi 2 aylık civcive 10 lira istiyorsun. 5-6 aylık piliçler içinde bence 25-30 lira iyidir ama bence iyidir yani emek veren bilir en çok vereceği fiyatı. Bunlar sadece bence olan fiyatlar. Yumurtaya gelince ise evet diğer arkadaşlara katılıyorum. Adetine 5 lira çok fazla. Neden dersen o yumurtalardan %100 civciv çıkacağını kimse garanti edemez. 10 liraya 2 aylık civciv almak varkende kimse 5 lira verip yumurta almaz haksızmıyım. Sakın beni yanlış anlama arkadaşım bunları seni eleştirmek adına yazmıyorum. Sadece kendi fikirlerim. Ama inan uygun bir fiyat belirlersen ilk müşterin olmayada hazırım :D Kal sağlıcakla

img

wahshi

18 yıl 6 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ