Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

DEV KOŞİN VE BRAHMA YUMURTA VE CİVCİVLERİ - 2.sayfa

PARK HAYVANCILIKTAN ALDIĞIM VE ŞUAN KENDİM ÜRETTİĞİM DEV KOŞİN VE DEV BRAHMALARIN YUMURTA VE CİVCİVLERİNİ SATIYORUM. DÖLLÜ YUMURTA:1 ADET 5 YTL 20 GÜNLÜK YEME DÜŞMÜŞ CİVCİV:1 ADETİ 15 YTL. 4-5 AYLIK CİVCİVLER:1 ADEDİ 40 YTL. AYRICA YUMURTA SPARİŞİ ALINIR.TAVUKLAR TAMAMEN HOBİ AMAÇLI ALINMIŞTIR. RESİM İSTEYENLERE YOLLAYA BİLİRİM.YAKIN İLLERDEN GELİP GÖREBİLİRLER.YUMURTALARI NAKLİYE ALICIYA AİT OLMAK ÜZERE KARGO İLE TÜRKİYENİN HER YERİNE YOLLAYABİLİRİM.CİVCİVLER İSE ADIYAMAN MERKEZE OTOBÜS ULAŞIMININ OLDUĞU YERLERE YOLLAYABİLİRİM. LÜTFEN CİDDİ ALICILAR ARASIN. 05053105683 VE 05412160408 http://img374.imageshack.us/img374/5393/10436891232867ghg3058fd9.th.jpg[/IMG][/URL] http://img374.imageshack.us/my.php?image=10436891232867ghg3058fd9.jpg http://img378.imageshack.us/my.php?image=10436891232867our0897fg2.jpg

img

bahtiyar02

19 yıl 7 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

rica ederim bahtiyar kardes..ama benden de sana ufacık tavsiye kızma ama yumurtaya 5 ytl gercekten fazla:) onda biraz indirim yap istersen..cunku anne baba nekadar genc saglıklı olursa olsun illa bos yumurta cıkacaktır..tuyleri kadar bol yavru alman dilegiyle..saygılar.. R.Ozgen

img

rozgen

17 yıl 1 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Evet Bahtiyar kardeşim ; bende BRAHMA da DEV KOŞİN de LAGSHAN da İSPENÇ te CÜCE KOŞİN de var ama ben HOBİ AMAÇLI beslediğim için SATMIYORUM ... Senin malını da karalamıyorum sadece görüşümü bildirdim .Alan kişi hayrını görsün kardeşim .Her türlü görüşe açık olmalıyız. Sana da bol kazançlı işler kardeşim.

img

mogli

17 yıl 2 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

wahshi rozgen ve mogli dostlarım... öncelikle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.sizlere ve tüm dostlara saygılar sunarak aşağıda belirttiğim yeni fiyatlar hakkında fikir ve düşüncelerinizi bildirirseniz sevinirim. DÖLLÜ YUMURTA:1 ADET 3 YTL 20 GÜNLÜK YEME DÜŞMÜŞ CİVCİV:1 ADETİ 10 YTL 4-5 AYLIK CİVCİVLER:1 ADEDİ 30 YTL. saygılarımla

img

bahtiyar02

ÖZEL MESAJ

Bahtiyar kardeşim gerçekten fikir beyan etmemizi istiyormusun ? Ben senin yerinde olsam satmazdım çünkü ben hepsini o kadar ayrı ayrı seviyorum ki senin gibi bende fiyat biçemezdim ancak çok sevdiğim arkadaşa hediye ederdim.Çünkü fiyat biçmeye kalksama 100 ytl bir tavuk için söylesem az gelirdi çünkü kıyamazdım ve vermemek için yüksek fiyat söylerdim .:)) Hediye edince bir dosta ona ne kadar değer verdiğini gösterirsin...(BENİM YORUMUM-DÜŞÜNCEM)

img

mogli

17 yıl 2 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mogli kardes yeni yavruların hayırlı ugurlu olsun.. msn varsa eklermisin tanısmak isterim..saygılar.. [email protected]

img

rozgen

17 yıl 1 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam mogli bişey rica etsem senden. İspenç yumurtan varsa bana verebilirmisin bi miktar? Makineye atmak için... Sat veya hediye et hiç farketmez. [email protected] İstanbul/Beşiktaş

img

wahshi

18 yıl 6 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sn. bahtiyar02 sizede cep telefonundan mesaj yolladım brahma yumurtaları hakkında fakat geri dönüş olmadı. İşyerinde olduğumdan rahat konuşamayacağım için arayamadım.

img

wahshi

ÖZEL MESAJ

mogli... dostum gerçekten haklısın istesende satamıyorsun. wahshi... dostum bugün mesajını aldım ancak internetim kesik olduğundan mesaj yazamadım siteye. Tüm civcivler ve piliçler satılmıştır. ilgilenen dostlara saygılar sunar teşekkür ederim

img

bahtiyar02

ÖZEL MESAJ

Civcivler ve piliçler satılmış hayırlı olsun fakat ben zaten yumurta istemiştim. Makinede kendim çıkartıcam.

img

wahshi

ÖZEL MESAJ

wahshi dostum..bana mesajda bildirdiğiniz fiyata veremem kusura bakmayın saygılar

img

bahtiyar02

ÖZEL MESAJ