Hepsievcil

Kuş Forumları > Güvercinler

Mesaj Ekle

cins güvercinler aranıyor; okumadan geçmeyin lütfen

izmir buca da teras lı dairemde ; özenle yaptırdığım kümeslerimde yetiştirmek üzere güvercinler arıyorum..kümesleriden ikisinde performans kuşları (taklacılar ve dönekler) diğerinde de form (süs) kuşları yapmayı planlıyorum ( merak edenler için açıklayayım acemi değilim ; sadece imkanlarım artık daha iyi oldugu için bu işi hakkıyla yapmaya başlıyorum) aradığım türler ve aradığım özellikleri : mardin ve sivas oyun kuşları ( toplam 10 çift ; kendi türünün tüm oyun özelliklerine sahip olmalı) dönek (4 çift ; kara galaça, kara baska ve çakal renkli) çorum çıplak ( 2 çift ; gökala veya siyah ala renkli ; mardin tipi oyunlu olması şart) selçuklu (2 çift ; gök veya çopur renkli) baştankara ( 2 çift ; renkli kısımları kahverengi ; sarı ; veya siyah) göğsüak ( 2 çift ; narinci ; ciğeri veya zeytuni renkli) bayburt ( 2 çift ; mor ve açık mor renkli; uzun ötüşlü ) her tür için geçerli olan bir şartta kuşların 1 ila 2 yaş aralığında ve yavru verimi iyi kuşlar olmasıdır. oyun kuşları için yavruya kusmamış olması tercih sebebidir. bu türlerden sahip olduklarınız varsa mail adresime resimlerini fiyatlarını nerde olduğunuzu gönderiniz ; anlaşırsak şayet kuşları son bir kez de yerinde gördükten sonra elden alıcam.. son olarak şunu da söyleyeyim ; cins kuşlar aramam kimseyi yanıltmasın ; hiçbir kuş için uçuk bir ücret vermeyi kesinkez düşünmüyorum ; hepimiz az çok hangi türün ne kadara alınabildiğini biliyoruz.. ilgilenen herkese şimdiden teşekkürler.. mail adresim : [email protected]

img

uluefe

15 yıl 7 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

s.a okumadan geçmeyin demişsiniz bu mesajınıza cevaben aşağıda linkini verdiğim sitemi ziyeretinizi tavsiye ederim.. eğer sizin aradığınız tarzda kuşlar olduğunu düşünüyorsanız siz oradan adresimi alıp bana ulaşırsanız yardımcı olmak isterim.. esenlikler... http://guvercin07.tripod.com Hüseyin Şan

img

guvercin07

16 yıl 10 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

teşekkürler hüseyin kardeş.. ilan "GÜNCEL"dir ..

img

uluefe

ÖZEL MESAJ

Belki aşağıdaki linkte aradığını bula bilirsin http://kusbaz.net/modules.php?name=NukeC30&op=ViewCatg&id_catg=152

img

kusbaznet

16 yıl 1 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

teşekkürler kardeşim ; verdiğin linki de takip edicem muhakkak.. arkadaşlar ırklardan henüz sadece dönekleri alabildim izmirli bir yetiştiriciden.. .. ilan hala günceldir

img

uluefe

ÖZEL MESAJ