Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

SAFKAN İRAN CHİNCHİLA YAVRUSU-6 HAFTALIK-DİŞİ

Chincila İran kedisi satılıktır-200 Dolar-Safkan ve dişidir.İsteyene Resim gönderebilirim.Çok severek aldım ama evde Yaşlı terrier Köpeğım bunalıma girdi yemeden içmeden kesildi.Kediyi alana Kedi WC ve aldığım diğer seylerini de vereceğim. Antalya daki ilgilenenler gelip görebilir.dünya güzeli bir yavru.Beyaz ve tüy uçları gri (Chinchilaların özelliği) Menekşe mavi renginde boncuk gözleri var.Daha 6 haftalık. E-Mailim [email protected] Cep. 05444530851

img

dylekdeniz

19 yıl 1 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kedinin resmini Bugün eklenen resimlerin içinde ''MAVİŞİM'' olarak görebilirsiniz.

img

dylekdeniz

ÖZEL MESAJ

aaa bu cok, yeriz biz bunu. bunu ben almak isterim sizden... Daha önce kedi besledik bilgimiz, yatagımız, kumumuz, kuru mamamız herşeyimiz var.Aşı vakti de yeni gelmiş zaten. İnş. Ankaradasınızdır, bu pisicik yol kaldıramaz daha. Nişanlımda cok sevinecek, inş. olur. msn: [email protected] Lütfen goruselim.

img

paranoiac

19 yıl 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Lütfen goruselim msn verdim mailde atabilirsiniz. Devamlı netteyim. kusura bakmayın tel. no veremiyorum internette son donemde yasanan sorunlardan oturu numara tacirliği başlamış durumda da insan cesitli siteler uzerinden kendi adlarına kayıtlı olmayan nmaralarla şakaymış güya mesaj atıp duruyorlar. mahkemelik olan arkadaşlarım var. İstanbul ve ankaraysa cok iyi olur.

img

paranoiac

19 yıl 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kedicik Antalyada.üzgünüm. Selamlar

img

dylekdeniz

ÖZEL MESAJ