Hepsievcil

Kuş Forumları > Kuş İlanlar

Mesaj Ekle

TEPELİLERİM

Evet bunlar eski sayılır yaklaşık bir ay önce çekilmişti bazıları gördüğünüz gibi yavru fakat şuan hepsi büyük ve çiftleşmeye hazırlar bazıları çiftleşti ve bazılarıda yumurtladı fakat hala içlerinde satabileceklerimiz var fiyatlar hala aynı

Tek 125 ytl

Çift 150 ytl

Elimde saf jumbo var diyene damızlık dişilerle de takas yapabiliriz bu kuşları sırf üretimi zor denildiği için çoğalttım fakat şuan elimde istediğimden fazla var. İnanın bana üretimi çok ama ço0k basittek dikkat etmeniz gereken iki tepeliyi eş yapmamak her sürümde en az 1 tane ve bazende 4-5 tane tepeli alabiliyorsunuz. Hatta tepelinin düz yavrularından dahi mutlaka tepeli alabiliiyorsunuz.

NOT : YENİ RESİMLERDE ATACAĞIM FAKAT TELEFONUMLA ÇEKMİŞTİM NET OLMAYABİLİR.

HAYIRLI BAYRAMLAR.

İRTİBAT YİNE VE SADECE [email protected]  adresinden olacak sadece ciddi alıcılar mail atarsa sevinirim.

img

bimuve

20 yıl 1 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba dostum sen bu tepelilerin tanesine nekadar istiyosun bana 1,2 tane lazım ben bodrumdayım gönderebilirmisin

img

bybodrum

15 yıl 7 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

s.a. Arkadaşım ilan yalnızca Adana içindir ben kanlı canlı görmeden resimle kuş satmam Zaten resimlerde acele ile telefondan çekilmiş resimler ve çok kötü çıkmışlar Varsa Adana`da tanıdığınız amenna

img

bimuve

ÖZEL MESAJ

s.a. Birçoğu satıldı bazılarıda eşe atıldı fakat hala size verebileceğim kuşlar mevcut fiyatlar günceldir şartlarda ve yuvadan yeni çıkanlarda var bilginize

img

bimuve

ÖZEL MESAJ