Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

kıyfetlerimi yiyorrrrrrrrrrr!

2 aylık cemile isimli bir hamsterım var.Koltuğun üzerine bırakınca önce koltuğu, sonra üzerime gelip kıyfetlerini ısırıp delmeye başlıyor.Bu yüzden evin içine bırakamıyorum!En fazla yanımda 10 dk gözetim altında dışarıya çıkartıyorum.Sizinkilerde böylemi yoksa benim Cemile mi biraz cadaloz!Beni bir kez ısırdı onun dışında pek ısırma alışkanlığı yok.Elime geliyor ama eşyalara zarar veriyor.Bunu nasıl önlerim bana yardımcı olursanız sevinirim.

img

oleta

18 yıl 10 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kemirme ihtiyacı var onun.ona kemirmesi için petshoplarda bulabileceğin diştaşı yahut zehirli olmayan ağaç dallarından verebilirsin.nasıl besleniyor.eğer onlar için özel hazırlanmış katı( pelet ) yemlerden veriyorsan bu kemirme ihtiyaçlarını karşılar.benim hamişlerimde dışarı bıraktığımda kemirme eğilimindeler ama seninki abartmış sanki.biraz daha bilgi verirsen birlikte çözeriz sanıorumki.görüşmek üzre

img

sevgiyuvası

19 yıl 3 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Öncelikle teşekkür ederim.Ona hamster yemi veriyorum yumuşak gıda vermiyorum.Ayrıca kemirsin diye tuvalet kağıdı rulosu ve sert mukavva koydum.Ayrıca 2 gözünün ortasında yani burnunun üstünde biaraz tüyü dökülmüş ne olabilir acaba?Acaba dönme tekerleğine mi sürtüyor burnunu?

img

oleta

18 yıl 10 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ