Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

ücretsiz yavru terrier veriyorum.istanbuldaki arkadaşlara duyrulur - 2.sayfa

arkadaşlar yavrular daha 1 günlük.sütten kesilmeleri 1.5 ayı bulur ancak evde anneyle birlikte toplam 5 tane yetişkin olduğundan yavrular için yeni yuva arıyoruz.iyi bakabilecek olan arkadaşlar varsa ücretsiz vermek istiorum.fotoğrafları yok şimdilik ama neye benzeyeceklerini görmek isteyenler için bi site linki vereyim.

http://www.warrenphotographic.co.uk/index2.htm

linkteki beyaz kıvırcık tüylü şipşirin sevimli yaratıkların aynısı olduğundan emin olabilirsiniz :)
cevabınızı bekliorum.ayrıca yetişkinlerdende sahiplenmek isteyen olursa şartlar aynı;iyi bakabilecek bir aile ,sıcak bir yuva.

img

sevgiyuvası

19 yıl 1 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hala vermediyseniz yavrulardan birilerini alabilirm kız arkadaşıma

img

nicomedia

18 yıl 7 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ist.bahçeşehirde oturmaktayım eger henuz vermemıssenız yetıskınlerden eve alıskınlar ıse yetıskınlerden bır tanesını alabılırım saygılar...

img

kutluhann

18 yıl 7 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Şayet uygun görürseniz bir tanesini alabilirim. dişi veya erkek olması önemli değil ben özellikle yavru istiyorum 2 ve 5 yaşındaki çocuklarımla beraber büyümesi için teşekkürler ve evim köpek bakmaya son derece müsait

img

haruncan

18 yıl 9 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar köpekler sahiplerini buldu ilginiz için teşekkürler

img

sevgiyuvası

19 yıl 1 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm ben ilker beykoz - polonezköyde piknik alanı tarzında işletmemiz var geniş bi arazi.bahçemizde bizimle kalacak bir dost arkadaş arıyoruz.köpeğinizle ilgileniyorum yerimizi ve köpeğinizi sürekli görebilirsiniz.hatta bi pazar günü küçük bi piknik te fena olmaz sizin için. 0212 445 80 00 0544 226 08 22 [email protected]

img

gametime

18 yıl 7 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar, İstanbul Erenköy, 32 yaşındayım... Çalışıyorum ama merak etmeyin evde kadınımız ve eşim var. Minik bir yavruya sahip olmak inanın bizi çok memnun edecek. Maddi ve Manevi bebeklerden bir tanesine iyi bir yuva olacağımıza inanıyorum :) Eğer hala onlardan birine sahip olma imkanım varsa hemen gelip almaya ve sizinle tanışmaya hazırım. bana ulaşmak istersiniz lütfen yazın veya telefon numarınızı verin sizi seve seve ararım:)

img

saka515

18 yıl 7 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

EĞER BÜYÜK TERRİERLERİ VERMEDİYSENİZ.BİZ ALMAK İSTİYORUZ VEYA ELİNİZDE BAŞKA KÖPEK VARSA AŞAĞIDAKİ ADRESE E-MAİL YAZIP GÖNDEREBİLİRSİNİZ.ve hotmail adresimden benimle yazışarak görüşebilirsiniz. E-MAİL ADRESİM:[email protected] HOTMAİL ADRESİM:[email protected] SAYGILARIMLA VE BANA HEMEN CEVAP YAZIP GÖNDERİRSENİZ SEVİNİRİM.

img

laila1

18 yıl 7 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar biz istanbulda yaşamıyorum ama emin olun ona çok ii bakarız. eğer düşünürseniz telim 0546 6505685

img

alibaha51

18 yıl 6 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm ben tuana köpeginize talibim yanlız istanbulda oturmuyorum ama gelebilirim ve bir teriyer hastasıyım bana en kısa zamanda ulaşırsanız sevinirim tel numaram 0544 485 98 45 ve mail adresim [email protected]

img

burak811

18 yıl 6 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sevgi yuvası bnu sana yazıyourum yerimiz müsait o yavrulardan birine ücretsis sahip olmak istiyorum lütfen ama lütfen yalwarırım ban bi tane yavru ver bak beni bu kadar yalwarttırdın ben kaç yıldır bu yavru köpek için ağlıyorum lütfen adresim [email protected]

img

onurrr

16 yıl 6 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ