Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

TAVŞANIMA YUVA ARIYORUM

Arkadaşlar, 2 yaşındaki tavşanıma yuva arıyorum. Tuvalet eğitimi var. Beyaz, gözleri siyah, dünya tatlısı, sevecen, canım boccuğumu vermek zorundayım. Ona en az benim kadar iyi bakabilecek birisi varsa bana [email protected] adresinden ulaşabilir. Ankaradayım.

img

boccuk1

20 yıl 1 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selamlar ankaranın neresindesiniz _? ve niçin vermek istiyosunuz öğrenebilir miyim? ücret istiyo musunuz??

img

ank_17

18 yıl 11 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Tavşanımı vermem şimdilik ertelendi. Onu vermek istememin tek nedeni annemin onu evde istememesiydi. Canım tavşanım çok akıllıdır tuvaletinden başka biyere çişini yapmaz, ama o bir hayvan ve kürkü var. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte tüy dökülmesi arttı. Bizim evimiz küçük ve kafes koyacak yer olmadığı için ben tavşanıma mutfakta bakıyordum. (Diğer odalarda bol miktarda kablo var)Annem evde büyük bir temizliğe girişti. Hafta sonu yorgunluğun da etkisiyle cinnet geçirdi ve "Bu tavşan bu evden gidecek dedi" O an çok kararlıydı ama bir gün sonra yumuşadı. Babam da tavşanımız için balkona bir yuva yapmış. Şimdilik, en azından yaz sonuna kadar tavşanımı vermem ertelendi. O benim canım onu satmayı nasıl düşünürüm.

img

boccuk1

20 yıl 1 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Harika bir haber boccuk1.

img

angoravet

19 yıl 4 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya bende okul acılınca tavsanımı vermek zorunda kalıcam buna ınanılmaz uzuluyorum onu acaib sevıyorum oyusden senı cok ıı anlıyorum

img

gogosum

18 yıl 8 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

gogosum okul açılınca neden tavşanını vermek zorunda kalıyorsun ?

img

angoravet

19 yıl 4 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ