Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

iguanamın dışkısında kurtçuklar var - 2.sayfa

iguanama günlük roka yada kabak rendesi veriorum dün akşam dışkısında küçük kurtçuklar gördüm haraket edior sanırm parazit ama ne yapmalıyım bilgisi olanların yardımlarını bekliorum teşekkürler.

img

seyyah_izmir

15 yıl 5 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm , dışkısı bembeyaz deken çürümüş süt gibimi yanı idrar yada katı bi dışkı yok sadece süt çürüğü gibi bi atık ve çok azda idrar mı yapıyo? eğer öyleyse bu yemek yememesinden kaynaklanıyor. yüksel de de sık sık karşılaşıyorum bi gün yemek yemezse bu bahsettiğim durum ortaya çıkıyor ama o daha sonra yemek yiyince geçiyor. öncelikle ıguananın neden yemek yemediğini bulman gerekiyor. yer değişikliği felanmı yaptın son zamanlarda neden yemek yemiyo olabilir.

img

sudekara

15 yıl 2 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

o dışkısının yanındaki çürük beyaz yumurta akı kıvamındaki ürattır.Endişe etmene gerek yok.Normal bir şey

img

reiska

21 yıl 1 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

seyyah cemil benim iguanamda yanı şekilde sizin hapın adı nedir? çok acil bir şekilde caevap lütfen lüleburgazda oturuyorum ve burdaki veterinerler bişey anlamıyor.sude kara sizin bilgilerinizde çok önemli lütfen yardımcı olun,lütfennn...

img

egeee

13 yıl 11 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arakdalar benim igu asırı derecede piskpat alışması için ugraşıyorum yanına koydugumda yemiyor elime alıp besliyorum onu nasıl kendi yemeye alıştırabilirim. aşırı derecede asosyal ve srekli bir kuyruk atma kaçma modundan elime alıp biraz evdikten sonra rakinliyor ama tera ya koyunca gene deliriyor

img

hsnsli

13 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaslar benim iguanamdada 2 haftadir yemek yemegi reddediyo zorla yediriyorum. Ilk defa bugun diskisinda yaklasik 1cm beyaz renkte kurt gordum hareket ediyodu. Hatay/antakya da yasiyorum ve hic bir veteriner anlamiyor bilmiyo. Gerekirse baska bi ilde anlayan bi hekime gosterecem. Ne yapmam gerekiyo nerden hangi ilaci temin edebilirim yardimci olun arkadaslar lutfen numaramda bu (05380189108) burdanda ulasabilirsiniz yardiminiza ihtiyacim var

img

Dreamstattoo

7 yıl 1 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iguanamdada 2 haftadir yemek yemegi reddediyo zorla yediriyorum. Ilk defa bugun diskisinda yaklasik 1cm beyaz renkte kurt gordum hareket ediyodu. Hatay/antakya da yasiyorum ve hic bir veteriner anlamiyor bilmiyo. Gerekirse baska bi ilde anlayan bi hekime gosterecem. Ne yapmam gerekiyo nerden hangi ilaci temin edebilirim yardimci olun arkadaslar lutfen numaramda bu (05380189108) burdanda ulasabilirsiniz yardiminiza ihtiyacim var

img

Dreamstattoo

ÖZEL MESAJ

Selam benim iguanamda bugun kurt gordum hareket ediyodu yaklasik 1 cm beyaz renkte.

img

Dreamstattoo

ÖZEL MESAJ