Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Akvaryum Balıkları

Mesaj Ekle

BİLEN VARMI HEPSİEVCİL.COM SAHİBİNİ

Sevgili dostlar Yıllardır hepsievcil sitesi üyesiyim. ancak site sahibini bilmiyor ve tanımıyorum.bir bilen varmı? Kendisine teşekkürü bir borç bilirim nedenmi? bu sitede birçok dost edindim bilgi sahibi oldum.bildiklerimi paylaştım.yeri geldi tartıştım yeri geldi afetmeyi ve afedilmeyi öğrendim. Biz hayvan sever dostları bir araya topladığı için şahsım olarak ben tüm www.hepsievcil.com site sahibi ve çalışanlarını tebrik eder başarılarının devamını dilerim.saygılar iyiki varsın www.hepsievcil.com

img

bahtiyar02

19 yıl 8 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende nette zamanımın hepsini burda geçiriyorum ama msjların daha seri yayınlanması ve msjların bazılarnın yayınlanmaması gibi durumlar beni boğuyo. msj yazmaya korkuyorum cvbını beklemekten sıkılıyorum artık çok yavaş geliyo bana. daha önceleri en gec ertesi gün yayınlanıyordu ama şimdi bazen yayınlanmamakla birlikte en az 3 günde yayınlanyo. sahibi kimse mod yada admin yöneticisi kimse bu işe el atmasını temenni ediyorum. yavaşta olsa seviyorum seni hepsi evcil:D

img

bonussss

16 yıl 9 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bonussss bey dostum çok haklısın sesimizi bir duysa gizemli site sahibi veya moderatörler daha iyi olacak.inşallah duyarlar saygılar

img

bahtiyar02

ÖZEL MESAJ

Merhaba, HepsiEvcil.com gerek yazılımsal gerekse insan gücü anlamında devamlı kontrol edilmektedir. Bu kontrol mekanizması çalışırken, üyelerimize rahatsızlık vermemek için maksimum çaba göstermekteyiz. Devamlı olarak forum kurallarını hatırlatan bir moderator sisteminin, bilgi paylaşımı için burada olan üyelerimizi huzursuz ettiginin bilincindeyiz. Forumlarımızın kuralları açıktır. Kullanım şartlarımız http://www.hepsievcil.com/App/Forumlar/ForumKurallari.aspx adresindeki sayfada yayınlanmaktadır. Yetişkin ve yetkin kişilere yönelik olan forumlarımız kurallar dışında hareket eden tüm kullanıcılara (uyarı yapılmaksızın) kapalıdır. HepsiEvcil.com`u daha fonkisyonel kılacagını düşündüğünüz önerilere imkanlarımız doğrultusunda tabii ki açığız. Foruma resim yükleme özelliğini ile ilgili çalışma yapılacaktır. Mesaj Yayınlama Sistemi ------------------------ Moderatör filitresi tamamen yazılımsal tabanlı değildir. Gönderilen mesaj sayısı, gönderilen mesajın hemen yayınlanması için tek başına yeterli değildir. Gönderilen mesajların içerikleri, kullanıcı`nın önceki kullanıcı adları altındaki forumu kullanım şekli ve daha birçok algoritma kullanılmaktadır. Filitre olmadan gönderilen mesajlar dahi kontrol edilmektedir. Canlıların insanların evcil hayvanları olduklarını düşünmüyoruz. Amacımız, zaman içerisinde evcilleştirilmiş tüm türlere daha kaliteli yaşam koşulları sağlamaktır. HepsiEvcil.com olarak, doğada özgür birşekilde yaşayan canlıların tutsak edilmesine karşıyız. Evcilleşmemiş hatta evcil olduğu bile tartışılacak, doğada yaşaması gereken canlılar ile ilgili ticari mesajlar almaktayız. Forumlarımız bu ve benzeri nedenlerden ötürü tamamen kontrolsuz olamaz. Tamamen kontrolsüz bir forum sistemi kurmak bizim açımızdan cok daha kolaydır. Emek gerektirmemektedir. Sistem hatasızmıdır ? tabii ki hayır. Hatalarımızı azaltmaya ve devamlı gelişmeye çabalamaktayız. Saygılarımızla, HepsiEvcil.com

img

hepsievcil

18 yıl 11 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

çok teşekkür eder saygılar sunarım.

img

bahtiyar02

ÖZEL MESAJ