Hepsievcil

Kuş Forumları > Kuş İlanlar

Mesaj Ekle

ÖN EĞİTİMLİ UYSAL EV ÜRETİMİ YAVRU MUHABBETLER

Merhabalar, evimde az sayıdaki kafeste muhabbet kuşu besliyorum. Yuvadan alınmadan önce elimize alıp sevdiğimiz için yavrularımız insana alışkın oluyorlar, avuçta ısırmıyorlar, elde duruyorlar. Eğitmek isteyenler için sağlıklı, çeşitli renklerde, küçük, ideal yavrulardır. 1-2 ay içinde ele gelir ve konuşmaya başlarlar. Kuşlarımızı görmek, ayrıntılı bilgi almak ve fiyatlarını öğrenmek için sitemize girip resimlere tıklayabilirsiniz. Sitemizde, yavruların yumurtadan çıktıktan sonra yuvadan ayrılıncaya kadar olan durumlarını ve ön eğitim videolarını izleyebilirsiniz. Kuş bakmaya geldiğiniz zaman yavruları kendiniz test ediyorsunuz; avucunuza alıyorsunuz, ısırıp ısırmadığını görüyorsunuz; parmağınızın üzerine koyuyorsunuz, durup durmadığını görüyorsunuz; uçuruyorsunuz, eksik tüyü olup olmadığına bakıyorsunuz; beğendiğinizi seçiyorsunuz. Evinize muhabbet gelsin, neşe gelsin! Mustafa 0 555 349 45 77 Mail adresim: [email protected] Site adresim: http://muhabbetcim.sitemynet.com

img

muskan

15 yıl 7 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeşim jumbo melezi die normal yavruların annesinden biraz iyi beslenmiş ve azda olsa diğer yavrulara nazaran daha iri olan yavrulara 50 ytl yazmışsın bende ingiliz ve yerli muhabbet kuşu üreticisiyim ve o fiyata ingiliz yavrular veriyorum bende yerli yavrular 20 ytl hatta bazen çocuklara bedava dahi veriyorum ve mahallemde oturan çocuklar derslerine daha iyi çalişsinlar die hediye ediyorum ama sen bırak hediye etmeyi piyasa fiyatının 3 katına satıyorsun

img

kusadali

16 yıl 4 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ