/ 
 / 
 | 
Hepsievcil'e hoşgeldiniz!

Satılık Köy Tavukları

Kuş Besleyen Üyelerimiz
fıstık
FISTIK
Muhabbet Kuşu
fıstık
FISTIK
Muhabbet Kuşu
cici kuş
CİCİ KUŞ
Muhabbet Kuşu
muhabbet
MUHABBET
Muhabbet Kuşu
fıstıkvepamuk
FISTIKVEPAMUK
Muhabbet Kuşu
Muhabbet Kuşu
cicikuş
CİCİKUŞ
Muhabbet Kuşu
Muhabbet Kuşu
cici kuş
CİCİ KUŞ
Muhabbet Kuşu
jumbo ingiliz çift
JUMBO İNGİLİZ ÇİFT
Muhabbet Kuşu
Yazan Mesaj
Muğla
Bayır Kasabası
Gönderilme Tarihi : 01.12.2008 09:01:17        Mesaj Id : 226201   Cevap ver    Bu mesajı bildir

Gönderilme Tarihi : 01.12.2008 16:51:09        Mesaj Id : 226202   Cevap ver    Bu mesajı bildir

Paçalı tavuklarını ben alabilirim ancak İstanbul`a yollayabilirsen tabii... wahshi34@hotmail.com
Muğla
Bayır Kasabası
Gönderilme Tarihi : 02.12.2008 10:38:42        Mesaj Id : 226203   Cevap ver    Bu mesajı bildir

istanbul çook zor.yazmayı untutum. 7 tanede yaklaşık 5-6 günlük paçalı yavrularıyla vermem gerekiyor.Yavruların renkleride beyaz olacak sanırım sarı sarı çıkmışlar.yine ilgin için teşekkürler wahshi arkadaşım.İyi günler.
Gönderilme Tarihi : 02.12.2008 11:28:21        Mesaj Id : 226204   Cevap ver    Bu mesajı bildir

Ne yapalım sağlık olsun... Bu memlekette bu saçma sapan kurallar yasaklar olduğu sürece istanbul dışından alışveriş yapamayacağız heralde!!! Sana hayırlı satışlar, yinede sağol...
Afyon
Gönderilme Tarihi : 15.12.2008 11:51:16        Mesaj Id : 226205   Cevap ver    Bu mesajı bildir

arkadaşlar hakan bey arkadaşımızdan bahsettiği 80 adet tavuğu ben aldım bizzat kardeşim giderek teslim aldı gerek kardeşimin izlenimleri gerekse bizim çiftliğe gelen tavuk ve horozlar çok kaliteli ve sağlıklılar.hakan beye yetiştirdiği kanatlılara gösterdiği özen için teşekkür ederim.ayrıca köy tavuk ve horozu alacak arkadaşlara da hakan beyle irtibata geçmelerini tavsiye ederim.bereketli günler dilerim.
Muğla
Bayır Kasabası
Gönderilme Tarihi : 25.12.2008 15:05:27        Mesaj Id : 226206   Cevap ver    Bu mesajı bildir

teşekkür ederim.arif bey sizinde göndermiş olduğunuz kafeslerden çok memnunuz.işimizi çok kolaylaştırdı.yusuf beye ve hemşerime de selamlar.acemi 64 arkadaşımızın göndermiş olduğu resimlerden çiftliğinizi ve tavuklarımızın yaşadıkları yeri görünce daha mutlu olduk.selamlar.
  • <
  • 1
  • >
Web Analytics