Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

SATILIK KÖY TAVUKLARI

İYİ CİNS ÇEŞİTLİ RENKLERDE GENÇ VE SAĞLIKLI KÖY TAVUKLARI,4 TANE DENİZLİ HOROZU,BİR TANE İYİ CİNS HİNT HOROZU VE 2 ADET TAVUĞU, SADE BEYAZ RENKLİ İKİ ADET PAÇALI TAVUK,BİR TANE SİYAH PAÇALI TAVUK,BİR TANE ÇİLLİ PAÇALI TAVUK BİR TANEDE SÜT BEYAZ PAÇALI HOROZ MEVCUTTUR.KÖY TAVUKLARINI PAZARLIKSIZ 15 YTL`DEN VERECEĞİM.DİĞERLERİNİN FİYATI İÇİN GÖRÜŞEBİLİRİZ.yERİMİZ MUĞLA MERKEZDEDİR.ELİMDE ŞUANDA YAKLAŞIK 200 ADET MEVCUTTUR 80 TANESİNİ SÖZ VERDİM SATILMIŞTIR.İRTİBAT İÇİN CEP TLF: 0505 218 65 63

img

hako74

15 yıl 4 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Paçalı tavuklarını ben alabilirim ancak İstanbul`a yollayabilirsen tabii... [email protected]

img

wahshi

18 yıl 6 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

istanbul çook zor.yazmayı untutum. 7 tanede yaklaşık 5-6 günlük paçalı yavrularıyla vermem gerekiyor.Yavruların renkleride beyaz olacak sanırım sarı sarı çıkmışlar.yine ilgin için teşekkürler wahshi arkadaşım.İyi günler.

img

hako74

ÖZEL MESAJ

Ne yapalım sağlık olsun... Bu memlekette bu saçma sapan kurallar yasaklar olduğu sürece istanbul dışından alışveriş yapamayacağız heralde!!! Sana hayırlı satışlar, yinede sağol...

img

wahshi

18 yıl 6 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar hakan bey arkadaşımızdan bahsettiği 80 adet tavuğu ben aldım bizzat kardeşim giderek teslim aldı gerek kardeşimin izlenimleri gerekse bizim çiftliğe gelen tavuk ve horozlar çok kaliteli ve sağlıklılar.hakan beye yetiştirdiği kanatlılara gösterdiği özen için teşekkür ederim.ayrıca köy tavuk ve horozu alacak arkadaşlara da hakan beyle irtibata geçmelerini tavsiye ederim.bereketli günler dilerim.

img

arifgirgin

15 yıl 7 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

teşekkür ederim.arif bey sizinde göndermiş olduğunuz kafeslerden çok memnunuz.işimizi çok kolaylaştırdı.yusuf beye ve hemşerime de selamlar.acemi 64 arkadaşımızın göndermiş olduğu resimlerden çiftliğinizi ve tavuklarımızın yaşadıkları yeri görünce daha mutlu olduk.selamlar.

img

hako74

ÖZEL MESAJ