Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Balık Arayanlar

Mesaj Ekle

Frontosa blue zaire moba (ankara)

Koloni halinde Frontosa blue zaire moba arıyorum.İsteyen olursa Damızlık yunus kolonim var (19ad.) onlada takas yapabiliriz.İlgilenen arkadaşlardan ricam uçuk fiyat isteyen arkadaşlar lütfen yazmasın.Hobici fiyatı istiyorum.

img

dtaygan

15 yıl 5 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Elimde var. 35 cm. lik damızlıklar yalnız ben Antalyadayım. 2 erkek 4 dişi.Blue Zaire Moba [email protected]

img

lito

15 yıl 3 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Cyphotilapia frontosa blue Moba 4 - 5 cm 56 ? Cyphotilapia frontosa blue Moba 6 - 8 cm 72 ? Cyphotilapia frontosa blue Zaire 3 - 4 cm 52 ? Cyphotilapia frontosa blue Zaire 6 - 8 cm 68 ? Cyphotilapia frontosa 6 - Stripe 12 - 15 cm F0 Burundi 52 ? Cyphotilapia frontosa Bangwe 7 - Str.25 cm MALE F0 Tanzania 82 ? Cyphotilapia frontosa blue Zaire Moba 10 - 12 cm F0 Congo 153 ? Cyphotilapia frontosa blue Zaire Moba 13 - 14 cm F0 Congo 176 ? Cyphotilapia frontosa blue Zaire Moba 15 - 17 cm F0 Congo 184 ? Cyphotilapia frontosa blue Zaire Moba 18 - 20 cm F0 Congo 215 ? Fiyatlara K.D.V. dahil değildir. Nakliye alıcıya aittir. Msn : [email protected]

img

gu2

15 yıl 9 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sanırım sitede sorun olduğu için alfa karakterler çıkmmamış. ? işareti olan yerler euro dur,bilginize

img

gu2

ÖZEL MESAJ

sitede sorun olduğu için fiyat konusunda bir sorun olmuş sanırım. Canlılara ait tüm fiyatlar £ cinsindendir.

img

gu2

ÖZEL MESAJ

Blue Zaire Moba yavrusu arıyorum...Liste fiyatlarınızı anlamadım? Fiyat alabilirmiyim? F0 olması tercihimdir. Mail atmanızı rica ediyorum. [email protected]

img

alfonsos

14 yıl 3 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ