Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

GOLDEN İSTİYORUM

Ben golden istiyorum.Ben Golden istiyorum.Ben Golden istiyorum. Birileri beni duysun!!!!!!!!! 1 seneden beri arıyorum bulduklarımda ya çok pahalı yada seceresi yok.Biliyorum çok şey istiyorum ama köpekleri çok seviyorum ve ona bakabilecek durumdayım. İzmirde oturuyorum.Evimiz ve bahçemiz müsait.DUYURULUR....... SAYGILAR...

img

doygu

19 yıl 2 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam ben veteriner hekim deniz elimde sana uygun golden yavruları var ulaşırsan detaylı bilgi alabilirsin tel: 0222 225 48 24 cep: 0537 771 34 12

1 yaşında erkek safkan anne baba almanya secereli ankarada beyaz safkan tür 05323311470 atilla

img

jaguar06

18 yıl 9 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

CIFTLESMESI ve DOGUMU VETERINER HEKIM KONTROLUNDE GERCEKLESTI; 3 AYLIK VE TUM ASILARI YAPILDI, HAFTADA BIR SAGLIK KONTROLLERI YAPILIYOR. ANNE-BABA SAFKAN, 07.06.2005 DOGUMLU. GERCEKTEN BIR GOLDEN İLE 13-15 YIL SEVGIYLE BIRLIKTE OLMAYI GONULDEN ISTIYORSANIZ HEMEN TESLIM EDEBILIRIM. IZMIRDEYIZ. UCRETI YAVRUYU VE BELGELRINI TESLIM EDERKEN TAHSIL EDILECEKTIR. ilgileniyorsaniz [email protected] a cevap yazmanizi rica ederim.

img

oz92

18 yıl 8 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

2,5 aylık dişi labrador retriver çok iyi bakımlı sarı-şampanya renginde. 400 ytl izmir''de. [email protected]

img

nacicakir

18 yıl 8 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar, Erkek, golden 1 aylık yavrumuz var. Super guzel. Fiyatından cok sevilecek olması onemli. Arayın konusalım. Isterseniz fotolarını mail atayım. Tel: 0 532 3047849

img

secilkara

18 yıl 7 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ