Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

chincilla ateş düşüklüğü*1 haftadır hiçbirşey yemiyor:(

chincilla kedim 1 haftadır birşey yemiyor, bu sabah vet.hekime götürdük ateşini ölçtü, normalde 38 derece gibi olması gerekirken 35 dereceymiş, vitamin iğnesi vurdu ama pek güvenemiyorum, şekerli su veriyorum ağzına şırıngayla, süt veriyordum bugün onuda kustu, tavsiyesi olan varmı, yardımcı olursanız çok sevinirim,

img

dolly23

15 yıl 5 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

2 gün önce şaşkınbakkal daki anatolia hayvan hastanesine götürdük, tahliller yapıldı, ateşi 35,4 çıktı, kanında çok yüksek derece üre buldular, böbrek yetmezliği oluşmuş, sabah akşam serum veriyorlardı, 2 gün böyle sabah akşam gidip gelmeye başladık oraya, sonra yollarda bitkin düşmesin diye bu sabah yatılı olarak bıraktık, bugün ateşi 37,2 idi, dün akşam serin yerlerde yatmak için benimle savaşıp durdu, baya hareketli ve yürümeside düzelmişti, ama doktora bunları söylediğim zaman, şu an bişey söylemek için çok erken dedi, tam kesin sonuç cumartesiye kadar serumları verildikten sonra, cumartesi yapılacak olan testlerde çıkacak dedi, idrarını rahat yapabiliyor, mamayı şırıngayla veriyorduk, bir ara kustu, böyle birşey başına gelen veya neler olabileceği hakkında bilgisi olan yokmu?

img

dolly23

15 yıl 5 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

başıma gelmedi ama gelseydi delirirdim herhalde geçmiş olsun.çok kolay gibi görünsede kedine birşey olunca çok korkuorsun ona bişey olursa diye.tekrar geçmiş olsun...

img

hamy

15 yıl 8 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben bu haberi biraz geç gçrdüm ama olsun

img

hamy

15 yıl 8 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Evet geldi ama çok şükür biz ağırda olsa atlattık.kediniz mamayı kedi yemeye başladığında problem ortadan kalkmış değildir mama seçiminizi iyi yapın bu tür hastalıklar için özel mamalar var.Nezamandan beri tedavi altında olduğunu belirmemişsiniz ama bizimkinde toparlanması 2.5-3 hafta sürmüştü.Çok zor bir süreç ama atlatılıyor emin olun muhtemelende şekeri çıkmıştır şimdi çok fazla şekerli şeylere yüklenmeyin bence.

img

devin

18 yıl 10 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ