Hepsievcil

Kuş Forumları > Kuş İlanlar

Mesaj Ekle

Genç çekoslavak çiftler - Ankara

Satılık olandaki özellikler

Kuşumun Türü: Çekoslavak muhabbet kuşu ( yerliden biraz iri )

Kuşumun Adedi: isteğe göre değişir

Kuşumun Adet Fiyatı: çift fiyatı 75 ytl ( kafes vs dahil değildir )

İli/Semti: Ankara - Öveçler

İrtibat Bilgileri: 0555  305 64 46 - 0534 897 47 58

Nakliye ile İlgili Ek Bilgileri: Sadece ankara içi ( hava şartlarından dolayı ankara dışı gönderemiyorum )

Diğer Ek Bilgiler: Yeni yavru kızması iyi anlaşan çiftler , damzılık yetiştirmek için çok idealler, elimde çok fazla olduğu için genç çift arayanla nasiplensin istedim.

Resimler örnektir başka çiftlerde verilebilir

img

jumboingiliz

16 yıl 5 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bu işi ben zevk için yapıyorum. Evime ne kadar çift kuş aldıysam bir türlü yavru alamadım. Bırak yavruyu çiftleşmeleri de olmadı. Aldığım yerden eve getirdiğimde kuşların bütün ilişkileri bitiyor. Sakin bir ortama da koyduysam kuşlar kızışmıyor, çiftleşmiyor. Artık kuş değiştire değiştire bıktım. Hanımla papaz oldum. Bu konuda nasıl yardımınız olur. İki Kuşum da yerli değil, İngiliz veya Hollanda kırığı olabilir. Kesinlikle İzmir değil. KUşları genelde kuş sesinin olduğu ama ikisi bir arada olduğu ortamdan ev ortamına yani sessizlik ortama aldığımdan mı çiftleşmiyor. Ankara Eryaman`da oturuyorum. Eğer bana yardımcı olursanız çok seveneceğim. Kaya 0 544 297 54 52

img

nazantirali

15 yıl 3 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

kaya bey, bu sanırım sizin talihsizliğniz olmuş. kuş eşleştirmek o kadar zor değil. bazen ters gider. gene deneyin. bol şanslar.

img

pcard_coll

19 yıl 11 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ