Hepsievcil

Kuş Forumları > Kuş İlanlar

Mesaj Ekle

Adana dan jumbo çiftler !!!

arkadaşlar merhaba.ben Adanadan Serkan KARDEŞLER.elimde satılık 6-7 çift jumbo muhabbetim var.hepsi yavrulu ya da yumurtalı.özellikle adana içine verilecektir.çünkü internette yapılan bazı satışlarda bazı sorunlar yaşanmakta ve hem satıcı hem alıcı zor duruma düşebilmekte.bu nedenle benim satmayı düşündüğüm kuşları alacak olan dostumuzun bizza gelip kuşları görmesini,takip etmesini,beğenirse almasını tercih ediyorum.düşünenler için telefonum 0538 472 21 00.herkese iyi günler dilerim.

img

atom

17 yıl 3 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba serkan bey. evinize gittim sağolsun babanız beni çok iyi karşıladı ayrıca kuşlarınızında maaşallahı vardı, lakin yazdığınız gibi 6-7 çift kuşun satılık oldmadığını ve sadece 2 erkek ve 1 dişi kuşun satılık olduğunu öğrendim.

img

adanali

15 yıl 5 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

öncelikle iyi karşılanmış olmanız ve kuşlarımız hakkındaki güzel görüşleriniz beni mutlu etti.teşekkür ederim.sanırım diğer çiftlerin satışı ile ilgili sizden kaynaklanmayan küçük bir anlaşmazlık olmuş.ben askerde olduğum için olaya tam olarak hakim durumda değilim.sizde görmüşsünüzdür kuşların birçoğu yumurtada yatmakta ya da yumutlamak üzere.o şekilde satılıp yer değiştirmeleri sorun yaratacağından babam kuşların satılmasının sakıncalı olabileceğini düşünmüş.yani tamamen alıcı olarak sizin sıkıntı yaşamamanız nedeniyle.eğer yumurtaları kaybetmeyi göze alırsanız üretimhanemizdeki satılık çiftlere sahip olabilirsiniz.umarım yeterince açıklayıcı olabilmişimdir.yine de çok önemli olmasada yaşanan bu sıkıntıdan dolayı özür dilerim sizden.söylediğim gibi satılık çiftlerimiz mevcut durumda.

img

atom

17 yıl 3 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

estafurullah efendim. benim anlatmak istediğim ilanda satılık 6-7 çift jumbo muhabbet kuşum var deyince bende babanızla telefonda görüştüm fiyat ve adres öğrenmek için oda bana söyledi satılık çiftlerimiz mevcuttur diye gidincede bana 2-3 kuş satılık deyince şaşırdım oda zaten...

img

adanali

ÖZEL MESAJ

bu arada hayırlı tezkereler.

img

adanali

ÖZEL MESAJ