Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

İstanbul`da süs tavukları satılan birpazar bulunuyormu?.. - 2.sayfa

Bazı illerde böyle pazarlar mevcut.Acaba İstanbul`da da böyle kuş ve tavuk satılan bir pazar mevcutmudur bilgisi olan arkadaşlar varmı?...

img

limon79_1

15 yıl 6 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende teşekkür ederim turkey arkadaşım.

bizde mi bir pazar kursak acaba ???

çok güzel bir fikir istanbul avrupa yakasında süs ve bahçe hayvanları pazarı açık bir alan bulabilirsek işlek bir yerde mesela bu kuş pazarını kendi aramızda anlaşıp aynı gün bizlerde kullanabiliriz ama satıcı arkadaşların üşenmeyip gelmesi şart.

limon79_1 MERHABA istanbul -anadoluhisarından nevzat ben ardaşlarında belirttiği gibi istanbulda kaliteli tavuk pazarı bulmanız çok zor,kuş pazarıda keza öyle nerede hasta hayvan varsa yüksek olasıkla pazarlarda bulunan hayvanlardadır.Bu arada işini dürüst yapan pazarcı arkadaşlarımız alınmasın pazardan alınan hayvanı kümesinize koyduğunuz da sabaha bakmışsınız ya ölmüş yada mevcut hayvanlarına bulaşmış(Allah Korusun )olmaktadır herkeze bol evcilli günler.

img

kantarlar

15 yıl 2 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

makroturk ve semihali arkadaşıma destek veriyorum gerçekten böle bir pazar olsa çok güzel olur ama herkesin ulaşabileceği ortak noktada olursa katılım daha çok olacaktır ben bu kanaatteyim.inşallah gerçekleştirme imkanımız olur.SAYGILAR

img

turkey

18 yıl 5 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

limon79_1 yazdı :
Bazı illerde böyle pazarlar mevcut.Acaba İstanbul`da da böyle kuş ve tavuk satılan bir pazar mevcutmudur bilgisi olan arkadaşlar varmı?...

edirne kapıda var surların dibinde cumartesi pazar kuruluyor.birde kartal tarafında varmış..

img

matragboys

10 yıl 6 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaslar sus tavugu ariyorsaniz ve ayem cemanisine kadar var cins soyleyin yeter tel 05454197188 nodan ulasa bilirsiniz yumurtlayan tavuk dahil var hindi bildircin yesil yumurtaci cin kazi ne ararsan

img

gunesli

7 yıl 11 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ