Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

hamsterin hamile olduğunu nasıl anlarız?? - 2.sayfa

güzel net cewaplar bekliyorum çok merak ediyorum şimdiden teşekkürler...

img

mojnii

15 yıl 3 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bu topiğe hep hamsterimin hamile olduğu şüphesiyle yazılar yazıyodum:D:D ama yarım saat once sekız tane yawrum oldu şimdi eminim çok mutluyum şimdi napmam gerektiğini söylemek isteyenler yazsın bılıyorum ama yinede tecrübeli olanllar bişeyler sözyleyebilir sağolun:D:D

img

mojnii

ÖZEL MESAJ

aslında hiçte anlayamıyosun benimki de dogurdu hatta hamile deildie gönderiodum sonanda yuvasından gelen sesleri duyarak farkettim ama en belirgin olarak ne verirsen azına tıkıyo hepsini ve doğruca yuvasına gidio eğer vermeye devam edersen gene azına alıyo ve gene yuvasına ben seslerini duyduğumda fark ettim doğurduğunu sürekli elimdeydi ama hiç hamile oldugu belli olmuo

img

cisem

15 yıl 2 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hiç merak etme bişi olas sadece fazla ilgi gösterme yada eline almaya çalışma anne hemstırını ısırabilir dikkatet

img

cisem

15 yıl 2 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sekiz tane değillermişş kesin 10 taneler şu anda

img

mojnii

ÖZEL MESAJ

slm resimlerini koyarmısın bizde görelim yeni bebişleri

arkadaşlar aslında önemli bi nokta var 6 aylıktan önce çiftleştirmeyinnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!

img

cansubeste1994

15 yıl 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar bende 3 tane var dişi mi erkekmi seçemedim kuryuk kısmı sağlı sollu şiş yane hamile mi deilmi bilemiyorum :(

img

rakasan

13 yıl 8 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hamstere sor o söyler hamile olup olmadığını..

img

berkan41

13 yıl 7 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

2 tane hamsterim var alalı 1 ay falan oluyor.dişi-erkek olduklarını düşünüyorum ama emin de değilim.aşırı hızlı hareket etmeye basladılar birinin vücudunun altına dogru bi şişlik oluştu ve süreklı yemek yıyor.ve 3 gundur kavga etmeye başladılar.hamile mi?

img

nryldn

12 yıl 1 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hamsterım çifleşti 1 hafta oldu ama hiç değişmedi enerjisi aynı uyları aynı hiç

img

buble22

11 yıl 6 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ