Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Balıklar

Mesaj Ekle

Ucuz Sarı Prenses (ankara-kırıkkale) (resimli)

Satılan Canlı(lar): SARI PRENSES Adet Fiyatı: 1.5 - 3 cm = 1 TL (ortalama 15-20 adet mevcuttur) 4 - 6 cm = 2.5 TL (ortalama 15-20 adet mevcuttur) 7 - 8 cm = 6 TL (2 adet erkek 6 adet dişi ) 9 - 12 cm = 9 TL (2 adet erkek 10 adet dişi ) Toplu Alım Fiyatı: Boyutlarına göre değişmektedir. Toplu alımlarda indirim yapılır. İli/Semti: Ankara - Kırıkkale İrtibat Bilgileri: e-mail ( [email protected] ) / ö.m. / msn Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: elden teslim Fotoğraf: var Diğer Ek Bilgiler: yeterli yerim olmadığından dolayı elimden çıkarmak zorunda kaldım. Balıklar son derece sağlıklıdır ve sık aralıklarla yavru vermektedir (fotoğraftaki dişinin ağzı dolu). Balıklar kendi yavrularınındır.

img

skymoonraider

15 yıl 2 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Satılan Canlı(lar): SARI PRENSES

Adet Fiyatı: 1.5 - 3 cm = 1 TL (ortalama 15-20 adet mevcuttur)

4 - 6 cm = 2.5 TL (ortalama 15-20 adet mevcuttur)

7 - 8 cm = 6 TL (2 adet erkek 6 adet dişi )

9 - 12 cm = 9 TL (2 adet erkek 10 adet dişi )

Toplu Alım Fiyatı: Boyutlarına göre değişmektedir. Toplu alımlarda indirim yapılır.

İli/Semti: Ankara - Kırıkkale

İrtibat Bilgileri: e-mail ( [email protected] ) / ö.m. / msn Nakliye ile İlgili

Ek Bilgiler: elden teslim Fotoğraf: var Diğer Ek Bilgiler: yeterli yerim olmadığından dolayı elimden çıkarmak zorunda kaldım. Balıklar son derece sağlıklıdır ve sık aralıklarla yavru vermektedir (fotoğraftaki dişinin ağzı dolu). Balıklar kendi yavrularınındır.

img

skymoonraider

ÖZEL MESAJ

Güncel değilll

img

skymoonraider

ÖZEL MESAJ

balıklar satıldı konu kapatılmıştır

img

skymoonraider

ÖZEL MESAJ

balıkları nasıl sata biliyosun karga falanmı bende satıcamda yardım edebilirmisin??

img

teno

14 yıl 3 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ